لوح تقدیر از معلمین و اساتید

3 از بین نمونه های زیر انتخاب کنید

لوح تقدیر اساتید

استفاده از تقدیرنامه‌ها به‌عنوان یک روش رایج برای ابراز تشکر به افراد است، و انتخاب نوع آن‌ها یک فرآیند حساس بوده که به‌طورمعمول ارگان‌ها توجه بسیاری به آن می‌کنند. این امر نشان از اهمیتی است که در انتخاب مدل لوح تقدیر در جهت ارتقاء جلب رضایت و ارادت افراد به همراه دارد. لوح تقدیر اساتید و معلمان نیز از آن دسته هدایا است که به‌عنوان گزینه‌ای ارزشمند به استاد و معلم موردنظر اهدا می‌گردد.

متون نوشته شده در تقدیرنامه‌ها، و کیفیت و جنس این هدایا باعث جذابیت و منحصربه‌فرد بودن آن‌ها می‌شود. لوح تقدیر استاد، می‌تواند از جنس چوبی، شیشه‌ای و حتی فلزی بوده و به‌صورت ساده و یا پایه‌دار سفارش داده شود.

اگر از چوب استفاده شود، لوح تقدیر حس گرما و دوستانه‌ای به محیط اضافه می‌کند، درحالی‌که شیشه به لوح تقدیر شفافیت می‌بخشد و مناسب برای محیط‌های مدرن است. از طرفی، جنس فلزی با طراحی صنعتی و زیبا، مناسب با محیط انعطافی و پویا هستند. افزودن پایه به لوح تقدیر اساتید نه‌تنها استحکام و مقاومت آن را افزایش می‌دهد بلکه به آن ابعاد نمایشی و منحصربه‌فردی هم می‌بخشد.

خرید لوح تقدیر اساتید با بهترین کیفیت

شما می‌توانید برای سفارش محصول موردنظر خود به فروشگاه ثامن تندیس مراجعه کنید. این فروشگاه با سال‌ها تجربه در زمینه تولید و طراحی انواع لوح تقدیر خام و کار شده بهترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهند.

جنس قاب، لوح تقدیر اساتید عرضه شده توسط ثامن تندیس (samentandis.com)، از چوب بوده و روکش قرار گرفته بر آن از مخمل است. جنس تقدیرنامه نیز از ورق آبکاری شده پی ‌وی‌ سی در نظر گرفته شده و با قابلیت انعطاف‌پذیری و مقاومت مناسب در برابر شرایط مختلف، تضمین‌کننده‌ی حفظ زیبایی و شکوه تقدیرنامه هستند. همچنین این جنس با ویژگی‌های چاپ و گرافیکی خوب خود، باعث افزایش جذابیت و زیبایی نهایی تقدیرنامه می‌شود.

ابعاد این هدایا، 19*26 در نظر گرفته شده و با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌شود. نکته مهم دیگر در مورد متون لوح تقدیر معلم این است که امکان درج لوگو و متن دلخواه در آن وجود دارد و این موضوعات باعث شخصی‌سازی لوح شده و افراد قابی متناسب با شرایط خود دریافت کنند.

لوح تقدیر اساتید - تولید ثامن تندیس