نمایش 1–12 از 122 نتیجه

تندیس تبلیغاتی نمادی به نشان قدردانی از افراد یا تبلیغات مؤسسات و سازمان های مختلف است. ارائه این تندیس ها روشی برای قرار دادن نام برند در معرض دید عموم و یادآوری محصولات و خدمات برند شما به مشتریان است. ثامن تندیس مفتخر است تا با تولید، طراحی و سفارش ساخت تندیس های تبلیغاتی با ساختار و کیفیتی مطلوب در خدمت صنایع و حوزه های کسب و کاری مختلف باشد.

خرید تندیس تبلیغاتی

در هر کسب و کاری که مشغول هستید، با خرید تندیس تبلیغاتی یا سفارش ساخت آن می توانید در جهت شناخته شدن و افزایش تمایل مشتریان برای دریافت محصول یا خدمات خود گامی مؤثر بردارید.

ما در ثامن تندیس، امکان طراحی و ساخت انواع تندیس های تبلیغاتی چوبی، پلکسی، حجمی و .. را متناسب با سلیقه مدنظر شما فراهم کرده ایم. با خرید تندیس های آماده تبلیغاتی یا سفارش ساخت آنها، در جهت موفقیت کسب و کار خود قدم بردارید و نام خود را برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار کنید.

برای طراحی و سفارش ساخت انواع تندیس تبلیغاتی سمینارها و مناسبت های مختلف با شماره تلفن ۳۸۴۲۰۳۳۹ – ۰۵۱ و ۳۸۴۵۲۰۳۶ – ۰۵۱ در ارتباط باشید.

قیمت تندیس تبلیغاتی

قیمت تندیس های تبلیغاتی همچون قیمت تندیس چوبی، پلکسی و دیگر انواع، با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. سایز سفارشی شما، شیوه طراحی، جنس تندیس و نحوه حک طرح از جمله عواملی هستند که بر قیمت تمام شده این تندیس ها در مجموعه ما تاثیرگذارند. سفارش تعداد بالای محصول، نقش مؤثری در کاهش قیمت نهایی آن خواهد داشت.

انواع تندیس های تبلیغاتی ثامن تندیس

تندیس های تبلیغاتی سفارشی شما در این مجموعه با توجه به لوگو و المان های اختصاصی شرکت یا سازمان مربوط طرحی و ساخته می شوند. در ساخت این تندیس ها از متریال های مختلفی چون چوب، ام دی اف، فلز، پلکسی، شیشه، رزین و … استفاده می شود.

برخی از نمونه تندیس های طراحی شده در ثامن تندیس عبارتند از:

 • تندیس حجمی
 • تندیس ویژه معلمین
 • تندیس ویژه پزشکان
 • تندیس ویژه ارایشگران
 • تندیس ویژه کشاورزان
 • تندیس ویژه هیئات مذهبی
 • تندیس ویژه سپاه / بسیج / ارتش / نیرو انتظامی
 • تندیس ویژه تجلیل شهدا
 • تندیس ویژه حجاب / جشن تکلیف
 • تندیس ویژه بانک و موسسات مالی
 • تندیس ویژه کمیته امداد / بهزیستی و خیریه ها

 سفارش طراحی و ساخت انواع تندیس های تبلیغاتی

گروه تولیدی ثامن تندیس با تکیه بر نیروی متخصص و تجهیزاتی مدرن، در جهت ارائه خدمات نوین لیزری به منظور خدمت به فعالین حوزه های مختلف صنعتی فعالیت می کند. این مجموعه به پشتوانه بیش از دو دهه فعالیت خود در زمینه تولید تندیس، توانسته است تنوع بالایی در تولید و طراحی باکیفیت انواع تندیس های تبلیغاتی مراسم و مناسبت های مختلف به خود اختصاص دهد.

زیبایی بصری تندیس مطابق با اصول استاندارد ساخت و طراحی از ویژگی های دیگری است که در تمامی محصولات عرضه شده این مجموعه به مشتریان مشهود می باشد. مهارت بالای طراحان ما، نقطه قوتی است که رضایت مشتریان را در تمام مدت فعالیت مان در برداشته است. استفاده از هنر میناکاری در تندیس تبلیغاتی، ایده جذابی است که در محصولات تولید شده این مجموعه می توانید نمونه های آن را مشاهده کنید.

پس از انتخاب طرح تندیس، ارسال لوگو و متن تصویر و دریافت هزینه اعلام شده، سفارش شما در مرحله ساخت قرار می گیرد. توضیحات مدنظر شما چون لوگو، شعار، سال تاسیس و .. بر روی این تندیس ها اعمال می شود. طرح های منحصر به فرد و متنوع بدنه تندیس های این مجموعه حاصل ابتکار و خلاقیت تیم طراحی است که با توجه به توضیحات مشتری به مرحله اجرایی می رسد.

تندیس های تبلیغاتی ثامن تندیس بهترین انتخاب برای گسترش کسب و کارهای نوپا یا شرکت های بزرگ و باسابقه است. با ما در تماس باشید.