نمایش 1–12 از 24 نتیجه

لوح تقدیر روز معلم

معلم، شمع فروزان راه علم و دانش

روز معلم، فرصتی مغتنم برای اهداء لوح تقدیر دانش آموز از معلم و پاسداشت مقام شامخ معلمان گرانقدر است. این روز، بهانه‌ای است تا با تقدیم لوح تقدیر دانش آموز به معلم از زحمات بی وقفه و تلاش‌های شبانه روزی آموزگارانی دلسوز و فداکار با لوح تقدیر از طرف دانش آموز به معلم تجلیل و قدردانی کنیم که در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم، از جان و دل مایه می‌گذارند و سپس بازنشسته می‌شوند که لوح تقدیر از معلم بازنشسته انتخاب خوبی است.

معلمی، رسالتی خطیر و انبیایی است که قطعا با لوح تقدیر معلم ابتدایی شایسته تقدیر است. معلمان که لایق دریافت لوح تقدیر از معلم کلاس اول، با صبر و حوصله و دلسوزی، چراغ علم و دانش را در دل و جان دانش آموزان روشن می‌کنند و آنها را برای آینده‌ای درخشان برای دریافت فایل لوح تقدیر روز معلم آماده می‌سازند که لوح تقدیر روز معلم از طرف مدیر وسیله‌ای برای قدردانی است. لوح تقدیر روز معلم از طرف دانش آموز باید به آنها که نه تنها علم و دانش را به نسل آینده منتقل می‌کنند و لوح تقدیر معلم کلاس اول واجب بر آنهاست، بلکه با تعلیم و تربیت صحیح، اخلاق و معنویات را نیز در آنها نهادینه می‌کنند لوح تقدیر روز معلم از طرف مدیر مدرسه تقدیم شود.

لوح تقدیر معلم

معلم، نقش مهمی در تربیت و پرورش انسان‌های متعهد و متخصص دارد و قطعا لوح تقدیر معلمی برای اهداء واجب بر انسانهاست. جامعه‌ای که معلمان آن دلسوز، متعهد و خلاق باشند، بی شک لوح تقدیر معلم تلاشگر برای جامعه‌ای پیشرفته و توسعه یافته خواهد بود. یکی از عباراتی که کاربران برای یافتن انتخاب مناسب هستند لوح تقدیر برای معلم بازنشسته است.

در این روز فرخنده، بر خود واجب می‌دانیم تا با تقدیم لوح تقدیر معلم نمونه از زحمات بی دریغ و تلاش‌های خستگی ناپذیر همه معلمان گرانقدر، به ویژه با لوح تقدیر معلم برتر قدردانی و تشکر کنیم. از خداوند متعال برای ایشان علاوه بر اهداء لوح تقدیر معلم بازنشسته، سلامتی، طول عمر با عزت و توفیق روزافزون در امر تعلیم و تربیت آرزومندیم.

 

لوح تقدیر از معلم

 • صبر و حوصله: معلمی شغل پرمسئولیتی است خصوصا برای لوح تقدیر برای معلم کلاس اول که نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد. معلمان باید بتوانند با دانش آموزان با سطوح مختلف هوش و استعداد و با اخلاق و رفتارهای گوناگون، با لوح تقدیر معلم بسیجی صبر و حوصله برخورد کنند.
 • عشق و علاقه به دانش آموزان: معلمان باید عاشق دانش آموزان باشند و لوح تقدیر معلم برای دهه فجر به آنها علاقه مند باشند. این عشق و علاقه، باعث می‌شود تا با لوح تقدیر برای معلم قران معلمان با انگیزه و دلسوزی بیشتری به تعلیم و تربیت دانش آموزان بپردازند و لوح تقدیر همیار معلم هم گزینه مناسبی برای ایشان است.
 • تسلط بر علم و دانش: در عین اینکه لوح تقدیر تشکر از معلم ضروری است، معلمان باید بر علم و دانش مورد تدریس خود تسلط کامل داشته باشند. این تسلط، باعث می‌شود لوح تقدیر تبریک روز معلم تا آنها بتوانند مطالب را به طور صحیح و کامل به دانش آموزان انتقال دهند.
 • مهارت‌های تدریس: لوح تقدیر معلم پژوهشگر برای معلمان باید از مهارت‌های تدریس مناسب برخوردار باشند تا بتوانند مطالب را به طور جذاب و مؤثر به دانش آموزان ارائه دهند و با لوح تقدیر جهت معلم قدردانی شود.
 • خلاقیت و نوآوری: لوح تقدیر معلم تربیت بدنی برای معلمان که باید خلاق و نوآور باشند و از روش‌های جدید و خلاقانه لوح تقدیر روز معلم جدید برای تدریس استفاده کنند.
 • تعهد و مسئولیت: لوح تقدیر معلم پرورشی برای معلمان باید نسبت به شغل خود متعهد و مسئول باشند و لوح تقدیر معلم پژوهنده وظایف خود را به طور صحیح انجام دهند.
 • معلمان، سرمایه‌های ارزشمند هر جامعه‌ای هستند. باید لوح تقدیر برای معلم ورزش قدر و منزلت آنها را باید دانست و از زحمات بی دریغشان قدردانی کرد که کاربران عکس لوح تقدیر روز معلم را برای آن جستجو می‌کنند.

لوح تقدیر معلمان

 • می توانید با توجه به مقام و جایگاه معلم مورد نظر، از لوح تقدیر جشن تکلیف برای معلم و جملات و عبارات مناسب و درخور استفاده کنید.
 • می توانید با لوح تقدیر طرح جابر برای معلم از خاطرات و تجربیات خود با معلم تان در قالب لوح تقدیر خام برای تشکر از معلم استفاده کنید.
 • می توانید در قالب لوح تقدیر معلم خیر از اشعار و جملات بزرگان در مورد مقام معلم و استفاده از لوح تقدیر طرح جابربن حیان برای معلم خود استفاده کنید.

لوح معلم

معلم، واژه‌ای مقدس و پر افتخار که تداعی گر صبر، ایثار، علم و دانش است و لوح تقدیر معلم خام برای ایشان وجود دارد. معلمی، رسالتی خطیر و انبیایی است که در پرتو آن، انسان‌ها به سعادت و کمال می‌رسند و لوح تقدیر خام برای معلم استفاده فراوانی دارد.

در تقویم جمهوری اسلامی ایران، روز ۱۲ اردیبهشت به عنوان روز معلم نامگذاری شده است که فرم خام لوح تقدیر معلم استفاده می‌شود. روزی برای پاسداشت مقام شامخ معلمان و تجلیل از زحمات بی وقفه این انسان‌های وارسته که لوح تقدیر معلم قرآن نیز انتخاب خوبی برای ایشان است و بهره‌گیری از فرم خام لوح تقدیر روز معلم که در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم تلاش می‌کنند.

معلم، کسی است که با صبر و حوصله، علم و دانش را به نسل آینده منتقل می‌کند و بدون چشم داشت لوح تقدیر خام روز معلم چراغ راه هدایت و سعادت را برای آنها روشن می‌کند. معلم، نقش مهمی در تربیت و پرورش انسان‌ها دارد و در شکل دهی به شخصیت و آینده آنها مؤثر است که علاوه بر روز معلم با لوح تقدیر معلم دهه فجر نیز قدردانی می‌شوند.

معلمان، فداکارانه و بی منت، عمر خود را در راه تعلیم و تربیت دانش آموزان صرف می‌کنند که به همین دلیل لوح تقدیر معلم نمونه منطقه ای به ایشان تقدیم می‌شود و در عین نداشتن توقع به لوح تقدیر معلم در دهه فجر از هیچ تلاشی برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی آنها دریغ نمی ورزند و لوح تقدیر درباره معلم نیز موردی است که برای ایشان تقدیم می‌گردد.

روز معلم، فرصتی مغتنم برای اهداء لوح تقدیر دبیر و قدردانی از زحمات و تلاش‌های معلمان و لوح تقدیر دبیران گرانقدر است. در این روز، باید با لوح تقدیر از زحمات معلم و اهدای لوح تقدیر و تندیس، از مقام شامخ معلمان تجلیل، لوح تقدیر سپاس از معلم و قدردانی کرد.

لوح تقدیر روز زن برای معلم

 • معلم، شمع فروزان محراب علم و دانش است و باید لوح تقدیر روز زن به معلم تقدیم گردد.
 • معلم، باغبان باغ معرفت و دانایی است که شما دانلود لوح تقدیر معلم نمونه را می‌توانید اقدام نمایید.
 • معلم، راهنمای مسیر سعادت و کمال است و دانلود لوح تقدیر معلم عبارتی است که کاربران به دنبال آن هستند.
 • معلم، طلایه دار فرهنگ و تمدن است که لوح تقدیر روز معلم خام هدیه‌ای رایج برای ایشان است.
 • معلم، معمار آینده جامعه است و لوح تقدیر معلم فعال نمونه‌ای از هدایای رایج و محبوب برای این قشر زحمتکش است.

لوح تقدیر هفته معلم

روز معلم، فرصتی مغتنم برای تقدیم لوح تقدیر مقام معلم و پاسداشت مقام شامخ معلمان فرزانه و گرانقدر است. این روز، بهانه‌ای است تا با تقدیم لوح تقدیر معلم نمونه مدرسه از زحمات بی وقفه و تلاش‌های خستگی ناپذیر انسان‌های وارسته‌ای قدردانی کنیم که در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم، جانفشانی می‌کنند که واقعا قیمت لوح تقدیر معلم بی‌اهمیت است.

معلمی، رسالتی خطیر و انبیایی است. برای اهداء لوح تقدیر برای هفته معلم باید معلمان، با صبر و حوصله، علم و دانش را به نسل آینده منتقل می‌کنند و تقدیم لوح تقدیر ویژه معلم در شکل دهی به شخصیت و هویت آنها نقشی اساسی ایفا می‌کنند.

برای معلمان که چراغ راه هدایت و دانایی هستند لوح تقدیر ویژه روز معلم هدیه‌ای کوچک است. آنها با تعهد و اخلاص، مسیر علم و معرفت را به دانش آموزان نشان می‌دهند و آنها را برای آینده‌ای روشن آماده می‌کنند و قطعا باید با لوح تقدیر و تشکر از معلم مورد قدردانی قرار بگیرند.

معلمان، الگوهای رفتاری و اخلاقی هستند. دانش آموزان علاوه بر یافتن نمونه لوح تقدیر هفته معلم، در طول دوران تحصیل، از معلمان خود درس زندگی می‌آموزند و شخصیت و منش آنها را سرمشق خود قرار می‌دهند و حتی لوح تقدیر نامه روز معلم به آنها اهداء می‌کنند.

در این روز فرخنده، بر خود واجب می‌دانیم که از مقام شامخ همه معلمان ارجمند که با تلاش و پشتکار خود، در مسیر تعلیم و تربیت گام برداشته و چراغ راه آنها بوده اند، قدردانی و تشکر کنیم. از خداوند متعال، سلامتی، طول عمر با عزت و برکت برای همه معلمان گرانقدر مسئلت می‌نماییم.

لوح تقدیر آموزگار

برای لوح تقدیر آموزگاران می‌توانید به جای استفاده از جملات کلیشه ای، از لوح تقدیر نامه معلم خاطرات و تجربیات شخصی خود با معلمتان در لوح تقدیر آموزشی معلم استفاده کنید.

از ویژگی‌های اخلاقی و بارز معلمتان جهت لوح تقدیر از آموزگار در لوح تقدیر همکاران معلم بنویسید.

می توانید از اشعار و جملات بزرگان در مورد مقام معلم در لوح تقدیر معلم ورزش خود استفاده کنید.

در نگارش متن برای لوح تقدیر معلم نمونه شهرستان، خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشید.