رفتن به ملاقات افرادی که به تازگی از سفر خانه خدا برگشته اند، جزو آدابی می باشد که از قدیم مرسوم بوده و چه جلوه زیبایی دارد که در هنگام دیدار زائران، هدیه ای به آن ها تقدیم کنید. با اهدا کادو می توانید ضمن عرض زیارت قبولی به حجاج، حس مسرت و خوشحالی بی نظیری در وجود آن ها ایجاد می کنید. کادوهای ارزشمند بسیاری در بازار موجود هستند که می توانید با توجه به میل و سلیقه خود تهیه کنید. ما از انواع هدیه برای زائر مکه، تابلوهای نفیس قرآنی، تندیس مذهبی، ساعت های زیبای معرق و تذهیب، بشقاب میناکاری و سبد گل را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید یکی از آن ها را به عنوان بهترین هدیه برای تبریک به حجاج تقدیم کنید.

کادو برای حاجی چی ببریم؟

یکی از بهترین شیوه های ابراز محبت به زائرین خانه ی خدا، تهیه یک کادو مناسب می باشد. البته خرید هدیه زیارت قبولی یک امر اختیاری می باشد، ولی چون حاجیان به مدت طولانی از دوستان و اطرافیان خود دور می باشند، باعث ایجاد دلگرمی و خوشحالی آن ها می شود. در ادامه جدیدترین انواع هدیه برای زائر مکه را خدمت شما معرفی می کنیم.

  1. تابلو نفیس
  2. تندیس مذهبی
  3. ساعت دیواری نفیس
  4. لوح برجسته ملی و مذهبی
  5. بشقاب میناکاری
  6. سبد گل
  7. آویز دیواری سنتی
  8. ظروف پذیرایی
  9. شمعدان
  10. بسته های شیرینی یا شکلات

تابلو نفیس، کادویی ارزشمند و ماندگار

تابلو نفیس، کادویی ارزشمند و ماندگار

 

اگر به دنبال هدیه مناسب برای زائرین خانه خدا می باشید، تابلو نفیس گزینه مناسبی می باشد. این تابلوها، در مدل های گوناگونی ساخته شده اند که می توانید متناسب با زائر خود خریداری کنید. تابلوهایی که بر روی آن ها آیه های قرآن حکاکی شده و یا تابلوهای برجسته سه بعدی که نمایان گر مقبره امامان می باشند، جزو نفیس ترین کادوها محسوب می شوند.

ساعت دیواری، هدیه مناسب برای حاجی

ساعت دیواری، هدیه مناسب برای حاجی

یکی از اقسام هدیه برای زائر مکه، ساعت دیواری نفیس می باشد که با هر بار نگاه به آن، چهره شما را در رو به روی چشم هایشان تداعی می کند. ساعت های جذاب و زیبایی وجود دارد که می توان به ساعت معرق و تذهیب و ساعت قرآنی اشاره کرد. شما می توانید با خرید ساعت های معرق و تذهیب با طراحی رنگ های طلایی، هدیه ای متفاوت برای زائرین تهیه کنید.

لوح برجسته ملی و مذهبی، اثر فاخر هنری

لوح برجسته ملی و مذهبی، اثر فاخر هنری

لوح های برجسته ملی و مذهبی، جزو هدایایی می باشند که شما می توانید ضمن تقدیم کادو، با پیامی زیبا در زیر لوح، بازگشت حجاج از سرزمین وحی را تبریک بگویید. این لوح ها در انواع متنوعی ساخته و پرداخته می شوند. شما می توانید از لوح های برجسته مذهبی که نمایانگر حرم امامان یا خطوط قرآنی می باشند، برای حاجیان خود خریداری کنید.

بشقاب میناکاری، کادویی لوکس و زیبا

بشقاب میناکاری، کادویی لوکس و زیبا

بشقاب های میناکاری از هدایای شیک و ارزشمندی محسوب می شوند که می توانید به عنوان هدیه برای زائر مکه خود استفاده کنید. این بشقاب ها، در رنگ ها و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شوند که می توانید متناسب با سلیقه خود این هدیه نفیس را تهیه کنید.

سبد گل، کادو برای زیارت قبولی

سبد گل، کادو برای زیارت قبولی

اگر به دنبال یک کادو همیشه در دسترس می باشید و زمانی برای خرید هدایای دیگر ندارید، به شما خرید یک سبد گل را پیشنهاد می کنیم. گل های بسیاری برای استقبال و خوش آمدگویی به حاجیان وجود دارد که می توان به گل های رز، مریم، آنتوریوم، نرگس و داوودی اشاره کرد. همچنین می توانید از کارت های پستال زیارت قبول، جهت چسباندن بر روی گل مورد نظر خود استفاده کنید.

آویز دیواری سنتی، هدیه زیارت قبولی برای زائر

آویز دیواری سنتی، هدیه زیارت قبولی برای زائر

یکی از هدایایی که یادآور شما برای زائر موردنظرتان می باشد و در هر زمان نگاه به آن، خاطره شما را در ذهن او زنده می کند، آویز دیواری می باشد. این آویزها بر روی دیوار نصب می شوند و ساخته دست مردم این سرزمین می باشند.

کلام آخر، هدیه مناسب برای حاجی!

یکی از سنت های رایج در میان مسلمانان، هدیه دادن می باشد و عموما افرادی که از حاجیان دیدار می کنند با خرید کادوهایی زیارت آن ها را تبریک می گویند. محصولات نفیس و ماندگار بسیاری در بازار موجود می باشند که می توانید به عنوان کادو برای زیارت قبولی خریداری کنید. از انواع هدیه برای زائر مکه می توان به تابلوهای نفیس، لوح های برجسته مذهبی، بشقاب های جذاب میناکاری، ساعت های معرق طلاکاری شده و سبد گل اشاره کرد. اگر به دنبال هدیه ای فاخر و ماندگار می باشید، به سایت ثامن تندیس مراجعه کنید. در این مجموعه انواع ساعت های نفیس، لوح های برجسته حرمین امامان و … تولید می شود که می توانید به عنوان هدیه ای ارزشمند و به یادماندنی به زائرین خود تقدیم کنید.

سوالات متداول

چه هدیه ای برای زائر مکه تهیه کنیم؟

در بازار انواع متنوع کادو برای تقدیم به حجاج وجود دارد که می توان به بشقاب میناکاری شده، آویز دیواری سنتی و تابلوهای نفیس اشاره کرد.

متن تبریک قبولی زیارت را بر روی کدام هدیه می توان حکاکی کرد؟

لوح برجسته مذهبی، از انواع هدیه زیارت قبولی می باشد که می توانید متن تبریک برای عرض زیارت قبولی را روی آن حکاکی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *