دانش آموزان، سرمایه های یک کشور محسوب می شوند. شایسته است به پاس موفقیت هایی که کسب می کنند، با اهدا لوح تقدیرهایی از آن ها قدردانی شود. نمونه های متن لوح تقدیر دانش آموزی بسیاری وجود دارد که با لحن زیبای رسمی نوشته می شوند. مدارس می توانند از این نوشته ها، در جهت ستایش دانش آموزان فرهیخته و تلاشگر خود بر روی انواع لوح تقدیر استفاده نمایند.

نوشته لوح تقدیر دانش آموز فرهیخته

به یاد داشته باش: آنکه باورت دارد، یک قدم جلوتر از کسی است که دوستت دارد.

دانش آموز عزیز آقای / خانم ….

سلامت باد که جز به قله های بلند پیروزی نمی اندیشی. نگاهت افق های دور دست را می جوید و عزم استوارت ره کمال می پوید. درودت باد که ایران اسلامی از داشتن چنین فرزندانی بر خود می بالد. آینده میهن و انقلاب اسلامی، چشم انتظار حضور افرادی است که در راه فتح قله های ایمان و دانش، همتی بالا دارند. فرزندم، کسب مقام …. در جشنواره …. را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و پیروزی شما را در همه زمینه ها از درگاه ایزد منان خواستاریم.

مدیر….

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

متن لوح تقدیر دانش آموز تلاشگر

فرزند صالح گلی است از گل های بهشت

برادر عزیزم

جناب آقای …. دانش آموز کلاس …. و عضو کانون فرهنگی و ورزشی ….

نظر به اینکه جنابعالی در طی سال به طور منظم در تمامی کلاس ها شرکت نموده، تجربه بودن با شما طراوت روحمان را افزود و شمیم شور و شعورتان فضای این کانون فرهنگی را آکنده ساخت. این لوح به یادبود زحمات بی شائبه تان اهدا می گردد. انشالله که در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید.

رئیس آموزش و پرورش ….

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

متن لوح تقدیر دانش آموزی برتر

إِنَّ رَبَّكَ هُوَ الْخَلَّاقُ الْعَلِيمُ

دانش آموز عزیز ….

جامعه ای که فکر و فرهنگ، تحقیق و پژهش، مهارت و نوآوری را ارج می نهد، دستیابی به پیشرفت و توسعه، استقلال و رفاه، سعادت و موفقیت حق مسلم است. اکنون که با استعانت از خداوند متعال و راهنمایی های دبیران ارجمند و همت خود توفیق یافته اید، توانایی های علمی و مهارتی خود را در مرحله …. در سال تحصیلی …. با کسب رتبه …. در رشته …. شکوفا سازید. ضمن تقدیم این لوح، از تلاش ارزنده تان در سال …. قدردانی می نماییم. امید است در سایه حضرت حق با خلاقیت، شکوفایی، تدبیر و امید در چشم انداز آینده ایران اسلامی به قلل رفیع دانایی و توانایی دست یابید.

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

نوشته لوح تقدیر دانش آموز نمونه

دانش تو را راهنمایی می کند و عمل تو را به مقصد می رساند. حضرت علی(ع)

دانش آموز ممتاز جناب آقای / سرکار خانم ….

همت والای شما در سال تحصیلی …. و کسب درجه ممتاز، شایسته تقدیر و احترام است و اکنون که به مرحله بالاتر تحصیلی راه یافته اید، لازم می دانم ضمن تبریک این توفیق ارزنده با اهدا این لوح، از کوشش های ارزشمند شما والدین محترم صمیمانه قدردانی نمایم. امیدوارم در راه پیمودن مسیر ارزشمند دانش اندوزی و در راستای اعتلای میهن اسلامی مان موفق و پیروز باشید.

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

بسمه تعالی

درخت تو گر بار دانش بگیرد            به زیرآوری چرخ نیلوفری را

فرزند گرامی …. دانش آموز پایه …. مدرسه …. از اینکه توانستی به یاری خدا و با تلاش و پشتکار فراوان در امتحانات / مسابقات …. رتبه …. را بدست آوری، بسیار شادمان و خرسندیم و خدای را شکر می گوییم. ضمن تبریک این پیروزی به شما و خانواده گرامیتان، دوست داریم همیشه شاهد پویایی روز افزون شما در این راه باشیم. به پاس موفقیت امروز، این لوح تقدیر را به شما تقدیم می نماییم و امیدواریم که به یاری خداوند بزرگ، روزهای روشن و تابناک در پیش رو داشته باشید و همیشه سربلند و پیروز باشید.

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

متن رسمی لوح تقدیر دانش آموزی 

ای نسخه ی نامه ی الهی که تویی         وی آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه که در عالم هست      در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

دانش آموز عزیز

اکنون که به یاری ایزد مهر و دوستی، پای بر راه کسب دانش و فرهنگ نهاده اید و با معدل …. در امتحانات نوبت …. پایه …. سال تحصیلی …. را کسب نموده اید، همت والایتان را ارج نهاده و از نهایت جان به شما تبریک می گوییم. بادا که همواره در راه به دست آوردن فضیلت های برتر انسانی و رشد و بالندگی فرهنگی، گام هایتان استوار و عزمتان راسخ باشد.

با احترام و آرزوی موفقیت های روزافزون

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

سنگ هایی که طاقت ضربه های تیشه را نداشته باشند، تبدیل به تندیس های زیبایی نخواهند شد.

دانش آموز عزیزم ….

حالا که با استعانت الهی توانستید در پرتو تعلیمات خانواده، مربیان و معلمان همچون شکوفه های بهاری استعداد درونی خود را بروز دهید و موفق به کسب رتبه …. در سال تحصیلی …. شوید، به پاس تلاش نوید بخش شما این لوح تقدیر تقدیم شما دانش آموز عزیز می شود. امیدواریم در زیر سایه خانواده گرامیتان به اهداف بلند دست پیدا کنید.

مدیر موسسه …..

❉ *.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆ *.¸¸.*❄.¸¸.*✳*.¸¸.*❄*.¸¸*❆

متن لوح تقدیر دانش آموزی مسابقات مدارس

لا نَجاةَ إلاّ بِالطّاعَةِ وَ الطّاعَةُ بِالعِلمِ وَ العِلمُ بِالتَّعَلُّمِ.

نجات فقط با طاعت به دست می آید و طاعت در گرو علم است و علم در گرو یادگیری. (امام کاظم علیه السلام)

دانش آموز کوشا خانم / آقای ….

راه رسیدن به قله های موفقیت، جز با تلاش و کوشش پیمودنی نمی باشد، گرچه مسیر پر فراز و نشیب است ولی با عزم و اراده رسیدن به آن امکان پذیر می باشد. ضمن تبریک موفقیت شما در کسب رتبه برتر مسابقات دانش آموزی …. این لوح تقدیر به شکرانه همت والا و تلاش شکوهمندتان تقدیم می گردد. توفیق شما در کسب درجات عالی تر را از خداوند سبحان خواستار هستیم.

کلام آخر

اگر در جست و جوی هدیه نفیس و فاخر می باشید که از دانش آموزان نخبه و تلاشگر خود تقدیر نمایید، به شما لوح تقدیر را پیشنهاد می کنیم. بر روی این لوح ها می توانید، از بهترین انواع متن لوح تقدیر دانش آموزی استفاده کنید و انرژی و نشاط فوق العاده ای را در وجود دانش آموزان فرهیخته و برتر خود پدید آورید. مجموعه ثامن تندیس یکی از گروه های تولیدی می باشد که در زمینه ساخت انواع لوح تقدیر، تقدیرنامه و … فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *