هفته دفاع مقدس، یادآور استقامت و ایثار زنان و مردانی می باشد که در مقابل با ظلم ایستادگی کردند و سرزمین خود را با فداکردن جانشان، در برابر دشمنان خارجی حفظ نمودند. بر شما لازم می باشد در این هفته باشکوه، به پاس گرامیداشت رشادت های این مردمان غیور، نوشته های زیبایی آماده کنید و به آن ها این رویداد مهم تاریخی را تبریک بگویید. همچنین می توانید با سفارش ساخت تندیس و حکاکی جدیدترین متن هفته دفاع مقدس، یادبودی تهیه کنید و با برگزاری مراسم های باعظمت، به خانواده شهدا و جانبازان اهدا نمایید.

متن تبریک هفته دفاع مقدس

با درود و صلوات به روح بلند همه شهدای گرانقدر سرزمینمان ایران، ایام دفاع مقدس را به همه رزمندگان بازمانده از آن ایام درخشان، خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و همه آنان که دل در گرو اعتلای این سرزمین دارند تبریک عرض نموده، عزت و سربلندی همگان را از خداوند منان مسئلت دارم.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

سلام بر شهدا و سلام بر خانواده شهدا؛ سلام بر بزرگانی که پا در زمین شلمچه و طلائیه گذاشتند و در زیر آفتاب سوزان وقتی آب قمقمه شان تمام شد، قمقمه ها را خاک کردند تا یاد آب نیفتند. سلام بر کبوترانی که خلعت زیبای شهادت را پوشیدند و پر به آسمان گشودند. فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض می نمایم.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

ضمن آرزوی علو درجات برای امام راحل «قدس سره» و شهدای انقلاب دفاع مقدس، مدافعان حرم و سلامت به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی. سالروز دفاع مقدس را که باعث مجد، عظمت و اقتدار ایران اسلامی گردید، به همه خالقان و حماسه‌آفرینان دفاع مقدس و جامعه دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده و همگان را به درس‌آموزی از عزت‌آفرینی به افتخارات و دست آوردهای این حماسه عظیم فرا می‌خوانم.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

اینجانب هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم و معزز شهدا، خاصه شهدای جنگ تحمیلی، جانبازان، ایثارگران و آحاد مردم شریف ایران اسلامی به ویژه جامعه جهادگران کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است بتوانیم با پیروی از منویات مقام معظم رهبری با وحدت کلمه، در حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی کوشا و موفق باشیم.

نوشته های ادبی هفته دفاع مقدس

دفاع مقدس، عرصه ظهور تبلور ایمان و توسل به خداوند متعال در سخت ترین شرایط است. فرصتی مناسب، برای تبیین و تبلیغ ارزش های والای جهادی، ایثارگری و انسانی و یادآور 8 سال جان فشانی و پایداری وصف ناپذیر فرزندان برومند ایران اسلامی در برابر توطئه استعمارگران و غاصبان برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران اسلامی است.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

پایان ماه شهریور، بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

هفته دفاع مقدس، یادآور رشادت و مجاهدت رزمندگانی است که با نثار خون پاک خود از دین، شرف، حریت و کیان این مرز و بوم دفاع کردند و جان ارزشمند خویش را بر طبق اخلاص در این راه عزت آفرین، جانانه و شجاعانه تقدیم کردند.

متن رسمی گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بی تردید هفته بزرگداشت “دفاع مقدس” که به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است» فرصت ارزشمند و مغتنمی است، تا ملت سرافراز و غیور ایران اسلامی بار دیگر با مرور خاطرات و حماسه های سرداران دلیر خود در جبهه های حق علیه باطل، ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل و تکریم نمایند.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

هفته دفاع مقدس، نشان ایثار و استقامت مردان و زنانی است که در لبیک به امام و مقتدای خویش در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی جان فشانی نموده و حماسه های ماندگاری را آفریدند. بنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، رزمندگان و ایثارگران عزیز از خداوند متعال، سربلندی ایران اسلامی را مسئلت می نمایم و هفته دفاع مقدس را بر همگان تبریک عرض می نمایم.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

 اینجانب، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس، از خداوند متعال و روح والای شهیدان کربلا و شهیدان اسلام و ایران، سلامتی، عاقبت به خیری و برکت در زندگی و سودمندی لحظات عمر را برای همه ملت فهیم و دلاور و تمام کسانی که در راه آبادانی، سرافرازی و توسعه ایران گام برمی دارند، مسئلت می‌کنم.

جمله های زیبا برای ایام دفاع مقدس

ایام دفاع مقدس، یادآور صحنه های تکرار ناپذیر از وفاق، همدلی، عشق، ایثار و شهادت مردان و زنان عاشقی است که هنرمندانه خالق صحنه هایی شدند که استقلال، آزادی و سربلندی کشور را تضمین کردند.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

╔═════════ ೋღ ღೋ ═════════╗

دفاع مقدس، برگ زرینی در تاریخ کشور ایران است. دورانی که رزمندگان و فرماندهان بدون چشم داشت و یا سهم خواهی برای دفاع از ایران اسلامی، ایثارگری کردند و نتیجه این اخلاص، سرافرازی و سربلندی ایران و ایرانی بود.

خرید تندیس هفته دفاع مقدس

یکی از بهترین یادبودها برای تقدیر از خانواده های شهدا و جانبازان، اهدا تندیس هفته دفاع مقدس می باشد که می توانید بر روی این تندیس ها، زیباترین متن گرامیداشت هفته دفاع مقدس را حکاکی کنید.

خرید تندیس هفته دفاع مقدس

سخن پایانی

هفته دفاع مقدس، جزو هفته های باشکوه تاریخ ایران می باشد که نمایانگر، رشادت های مردمان این مرز و بوم در مقابله با اهریمن های خارجی است. بر شما شایسته است با استفاده از بهترین متن هفته دفاع مقدس، این رویداد پرافتخار در تاریخ کشورمان را بر برادران غیور و خانواده هایشان تبریک بگویید. شما می توانید هدایایی نظیر لوح تقدیر، تندیس و تقدیرنامه خریداری کرده و این نوشته های زیبا را بر روی کادوها حکاکی کنید و با برگزاری مراسم هایی به آن ها تقدیم نمایید. مجموعه ثامن تندیس مفتخر است، با سابقه درخشانی که در زمینه تولید انواع هدایای مناسبتی همچون تابلوهای نفیس، تندیس و لوح تقدیر دارد، به شما در خرید این محصولات کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *