یکی از شغل های بسیار سخت، که با طعم شیرین نجات جان انسان ها آمیخته شده و هیجان بسیاری دارد، آتش نشانی می باشد. بر شما شایسته است، هفتم مهرماه را که به یاد آتش نشانان عزیز نام گذاری شده، گرامی بدارید و با ارسال زیباترین متن تبریک روز آتش نشان، از آن ها قدردانی کنید. همچنین می توانید مراسمی برگزار کرده و با سفارش تندیس برای آتش نشانان فداکار، از آن ها تجلیل نمایید.

جملات زیبا در مورد آتش نشانی

هفتم مهرماه، یادآور مشقت های سخت کسانی می باشد که در راه نجات جان انسان ها، از خود گذشتگی می کنند و با فداکاری جان خود می کوشند، تا امید و شادی را برای مردم به ارمغان آورند. در این روز ارزشمند، یاد و خاطره حماسه آفرینی های آتش نشانان میهن اسلامی را گرامی می داریم.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

روز آتش نشانی و ایمنی، فرصت ارزشمندی می باشد تا از تلاش انسان های ایثارگر، که از آسایش خود در راه حفظ جان دیگر انسان ها می گذرند قدردانی کنیم. افرادی که در هنگام بروز حوادث، سینه چاک و بی مهابا، تن به آتش می سپارند و زیباترین جلوه شجاعت و از خود گذشتگی را به تصویر می کشند.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، نماد فرشتگان فداکاری می باشد که سوگند یاد کرده اند تا پای جان، از هموطنان خود محفاظت نمایند. این روز بهانه ای می باشد تا به گرامیداشت جایگاه چنین انسان های متعهد و شرافتمندی بپردازیم که از جان و آسایش خود می گذرند تا زندگی بخشند.

متن تبریک روز آتش نشان

متن تبریک روز آتش نشان

هفتم مهرماه روز آتش‌نشاني، روز تقدیر از فداکاری های شبانه‌روزي آتش‌نشانان پر تلاش گرامی باد.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

روز آتش نشانی، روز انسان هایی که آتش عشق خدمت به همنوعان در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند مبارک.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

روز خدمات ایمنی را به تمامی آتش‌نشان‌های فداکار و مهربان تبریک می‌گوییم و یاد شهدای سرافراز آتش‌نشان را گرامی می‌داریم.

نوشته ادبی در مورد آتش نشانان

بدون شک فرشتگان نجات آتش نشان، که ملبس به لباس شرافتمند آتش نشانی در جامعه حضور دارند، نشانگر از خود گذشتگی و ایثار دلاور مردانی می باشند که بدون تکیه بر توقعات و گرایش های مادی، برای کسب رضای خداوند بزرگ و نجات جان انسان ها، از هستی و سلامت خویش می گذرند تا هم وطنان آن ها از گزند حوادث مصون و ایمن باشند.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

روز آتش‌نشان روز ایثار است، چرا که از جان‌گذشتن، بن‌مایه هرروزه زندگی آتش‌نشانان و فداکاری، رمز تمامی عملیات‌های آن‌هاست. ققنوس‌هایی که خود را به دل آتش می‌زنند تا امنیت و آرامش را برای همه مردم به ارمغان بیاورند.

جملات تشکر از آتش نشان

هفتم مهرماه، روز آتش نشان را به عزیزان شجاع و پرتلاش کشور تبریک می گوییم و ضمن تقدیر از خدمات شبانه روزی آن ها، آرزوی سلامتی برای کلیه آتش نشانان خدوم و زحمت کش کشور را از خداوند بزرگ مسالت داریم.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

ضمن درود به روح بلند شهدای آتش نشان و تقدیر از خدمات بی شائبه آن ها، روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روز افزون برای این عزیزان فداکار را از خداوند منان خواستاریم.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

ضمن تبریک فرا رسیدن هفتم مهرماه و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز آتش نشان، از تلاش شما غیور مردان این مرز و بوم در حفظ ایمنی و سلامت هموطنان، قدردانی کرده و برای تمامی شما عزیزان از خداوند منان، سلامت و سعادت روز افزون مسئلت دارم.

سخن پایانی

آتش نشانان، انسان هایی هستند که با فداکردن جان خود، حماسه های بسیاری آفریده اند و در تاریخ ماندگار شدند. شما می توانید مصادف با روز آتش نشان، هدایایی همچون تندیس و لوح تقدیر تهیه نمایید و با حکاکی زیباترین متن تبریک روز آتش نشان، از آن ها تقدیر کنید. اگر به دنبال مجموعه ای می باشید که برای مناسبت های رسمی، هدایایی نظیر لوح تقدیر، تندیس و تقدیرنامه تهیه نمایید به ثامن تندیس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *