نمایش 1–12 از 841 نتیجه

تندیس پلکسی از تندیس های پرکاربردی است که در مراسم مختلف اهدای جوایز و قدرانی از شخصیت های برجسته حرفه های مختلف استفاده می شود. به این نوع تندیس ها، تندیس پلکسی گلاس هم گفته می شود. قیمت تندیس پلکسی در مقایسه با سایر تندیس ها، مناسب تر است. به همین دلیل، در مراسم تجلیل سازمان ها و نهادهای مختلف انتخاب مناسب تری می باشد. قابلیت حکاکی انواع متن و طرح در تندیس های پلکسی، از دیگر ویژگی هایی است که این محصول را برای سفارش ساخت تندیس در انواع جشنواره ها مناسب تعریف می کند.

طراحی و ساخت تندیس پلکسی گلاس در ثامن تندیس

تندیس پلکسی گلاس، از نوعی پلی بی کربنات ساخته می شود و ظاهری شیشه ای دارد. برخی مواقع، در ترکیب ساخت آنها فلز هم استفاده می شود. ساخت این تندیس ها با روش چاپ لیزر انجام می شود.

تندیس های پلکسی متشکل از دو بخش پایه و بدنه هستند. با توجه به جنس پلکسی بدنه تندیس، امکان حکاکی و چاپ لیزری انواع طرح و متن، بر اساس سلیقه مشتری، وجود دارد.

در ثامن تندیس، ساخت تندیس پلکسی گلاس در ابعاد دلخواه و رنگ های مختلف (به صورت مات یا شفاف) امکان پذیر است.

علیرغم طراحی ساده شکل ظاهری بدنه در اغلب این نوع تندیس ها، با توجه به نیاز شما امکان طراحی پیچیده تر و تنوع رنگ وجود دارد. حک و چاپ لوگو یا متن مورد نظر شما داخل بدنه می تواند به صورت دو بعدی یا سه بعدی انجام شود.

خرید تندیس های آماده پلکسی گلاس

فروش تندیس هاس آماده در ثامن تندیس از خدماتی است که این مجموعه برای مشتریان خود ارائه می دهد. برای آن دسته از مشتریانی که فرصت کافی برای سفارش ساخت تندیس موردنظر خود را ندارند، خرید تندیس های آماده پلکسی گلاس، گزینه مناسب تری است. امکان حک انواع مختلف نوشته در این تندیس های آماده وجود دارد. به این منظور، تنها کافی است تا یکی از محصولات تولید شده در فروشگاه را انتخاب کنید.

کیفیت متریال اولیه مهم ترین فاکتوری است که این مجموعه در تولید نمونه های فوری مدنظر قرار می دهد. در تولید این نمونه ها همانند تندیس های سفارشی، کیفیت بالا همچنان در اولویت قرار دارد.

قیمت تندیس پلکسی

متریال اولیه در ساخت تندیس پلکسی گلاس، هزینه مقرون به صرفه تری دارد. به همین دلیل، قیمت تندیس پلکسی گلاس نسبت به سایر انواع تندیس چون قیمت تندیس چوبی، حجمی، تبلیغاتی و … مناسب تر تمام می شود. چنانچه بودجه کمی را جهت سفارش ساخت تندیس اختصاص می دهید، انتخاب تندیس های پلکسی گلاس گزینه مقرون به صرفه تری برای شما خواهد بود.

کاربرد تندیس پلکسی گلاس

تندیس پلکسی گلاس ویژگی های بارزی دارد که آن را از سایر انواع این محصولات متمایز می سازد:

  • قبلیت برش آسان
  • تنوع رنگ و اندازه
  • انعطاف و فرم پذیری

علاوه بر این، هزینه مناسب و کیفیت بالای چاپ تندیس های پلکسی گلاس، این محصولات را انتخابی ایده آل برای مراسم تجلیل قرار می دهد.

جهت سفارش تندیس فارغ التحصیلی، روز معلم، پرستار، مهندس و دیگر مراسم، می توانید این نوع تندیس را به نشان یادبود برای مخاطبین خود انتخاب کنید. علاوه بر این، ارائه تندیس پلکسی گلاس به عنوان لوحی زیبا جهت قدردانی از افراد برگزیده سازمان شما، انتخاب شایسته ای خواهد بود. با توجه به مناسب بودن قیمت تندیس پلکسی، هزینه تمام شده این محصول، حتی در تعداد سفارش بالا، باز هم مقرون به صرفه می باشد.

سفارش انواع تندیس پلکسی گلاس در ثامن تندیس

ثامن تندیس تجربه ای بیش از دو دهه در تولید انواع تندیس، لوح تقدیر و قاب های مذهبی دارد. این گروه تولیدی مفتخر است تا با حضور گروه طراحی حرفه ای و استفاده از دستگاه های به روز، انواع تندیس پلکسی مورد نظر شما را تولید و عرضه کند. برای سفارش تندیس می توانید با شماره تلفن ۳۸۴۲۰۳۳۹ – ۰۵۱ و ۳۸۴۵۲۰۳۶ – ۰۵۱ تماس بگیرید. همکاران ما در این مجموعه، ضمن ارائه مشاوره رایگان، قیمت تندیس پلکسی گلاس مورد نظرتان را به اطلاع شما می رسانند.

مشتریان ساکن در شهرهای دیگر، ضمن تماس با کارشناسان مجموعه می توانند سفارش خود را ثبت کنند تا در سریع ترین زمان، اقدامات طراحی و ساخت سفارش آنها انجام گیرد. با خرید یا ثبت سفارش در این مجموعه، بهترین کیفیت و زیبایی در طراحی را به شما عرضه می کنیم.