روز معلم از مناسبت های خاص در تقویم ماست. یکی از رایج ترین اقدامات مدیران در این روز، اهدای لوح تقدیر به معلمان است. متن لوح تقدیر روز معلم با نوشته هایی دلنشین و در شان معلمان، حسی خوشایند در این قشر فرهیخته و پرتلاش جامعه ما ایجاد می کند. با توجه به ارزشمند بودن این یادبود برای معلمان، صرف نظر از طراحی زیبای آن، لازم است تا متن نوشته شده در لوح، هنرمندانه و با ادبیات زیبا مراتب احترام و تشکر از این قشر زحمت کش را بیان کند.

متن لوح تقدیر روز معلم از طرف مدیر مدرسه

معلم گرانقدر سرکار خانم

از همکاری صمیمانه و کوشش خالصانه شما در جهت هدایت این نسل سرافراز، تقدیر می نماییم. سپاس خود را به شما معلم عاشقی که وجود گرانقدرتان را در طبق اخلاص گزارده و نهال های نوپای امروز را برای فردایی شکوفاتر آبیاری می کنید، نثار می کنیم. آرزومندیم ذات اقدس الهی شما فرازانگان عاشق را در سایه الطاف خویش حفظ کند.

روزتان مبارک

آموزگار ارجمند، جناب آقای

ضمن گرامیداشت روز معلم، بدین وسیله از زحمات جنابعالی در جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی این دبیرستان تشکر می کنیم. امیدواریم در سایه لطف الهی همواره در سنگر خدمت رسانی به فرزندان این سرزمین و آینده سازان میهن عزیزمان سرافراز و سربلند باشید.

با آرزوی موفقیت روزافزون

معلم فرهیخته، سرکار خانم …

پیشرفت های معنوی و مادی بشر مدیون ایمان، معرفت و تعهد معلمانی است که سرمایه وجود خود را در تربیت افراد صرف می کنند. با فرارسیدن سالرزو شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت روز معلم بر خود واجب دانستیم تا از زحمات شما تقدیر و تشکر به عمل آوریم.  آرزومندیم تا همواره در کسوت شریف معلمی در جهت تربیت آینده سازان این مرز و بوم پایدار و سعادتمند باشید.

متن لوح تقدیر روز معلم از طرف دانش آموزان

معلم عزیز و فداکارم

به پاس تمام عاشقانه هایی که برای رویش مان نثار کردی، مقام والایت را گرامی می داریم.

روزت مبارک

“عشق ورزیدن به خلق خدا زیباترین ترنم گفتگو با خالق هستی است.”

معلم گرامی، آقای

معیاری برا ی قیاس مقام و میزانی برای حساب بهایت وجود ندارند. سراپا مجد و قدری ، چه جای تمجید و تقدیر!

روز معلم بر شما آموزگار فرهیخته مبارک

معلم فرزانه، سرکار خانم

ما جمعی از دانش آموزان مدرسه … بدین وسیله از کوشش های مخلصانه شما در مسیر تحقق اهداف علمی و فرهنگی، تقدیر و تجلیل می نماییم. روز معلم را به شما تبریک و شادباش می گوییم. زحمات ارزشمند شما، مایه دلگرمی و مباهات ما دانش آموزان است.

متن ادبی لوح تقدیر از استاد

استاد گرامی، جناب آقای دکتر

همت استادانی چون شما در مسیر اعتلای سطح علمی کشور، با هیچ جمله و هدیه ای قابل تقدیر نیست. رویش جوانه های فعالیت علمی جوانان این کشور مرهون روح جستجوگر و پرتلاش اساتیدی چون شماست. در آستانه سالروز روز معلم بر آن شدیم تا از خدمات و مجاهدت شما استاد ارجمند تقدیر به عمل آوریم.

به پاس زحمات بی شائبه جنابعالی در امر ارزشمند تعلیم و تربیت آینده سازان کشور عزیزمان، این لوح یادبود به شما تقدیم می گردد. توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواهانیم.

متن لوح تقدیر روز معلم (تقدیر از استاد)

“چنان چون ‌که تن زنده گردد به جان به دانش فروزند جان و روان”

استاد فرهیخته، سرکار خانم ..

در کمال ادب و احترام، به پاس زحمات و تلاش های ارزشمند شما در عرصه علم و دانش، این لوح تقدیر به محضر عالمانه و اندیشمندتان تقدیم می گردد. از درگاه ایزد منان، سلامت، شادی و کامیابی شما اندیشمند عزیز را مسئلت داریم.

استاد ارجمند، سرکار خانم

رشد و توسعه ایران اسلامی در همه جوانب، در گرو شناخت، پرورش و تربیت استعدادهای علمی کشور در مسیر بالندگی است. خدمت در جهت اعتلای علمی کشور و دستیابی به اهداف مقدس آموزشی، امری ارزشمند و ستودنی است که تنها افراد دغدغه مند در این مسیر گام بر می دارند.

بدین وسیله از تلاش های بی دریغ و همه جانبه شما در سال تحصیلی … تشکر و قدرانی می نماییم. آرزوم می کنیم که در جهت سازندگی و اعتلای علمی این مرز و بوم همچنان از همکاری و تجربیات شما بهره مند باشیم. ضمن تبریک روز معلم به شما استاد گرامی، تندرستی، آرامش و سعادت شما را از درگاه ایزد منان آرزومندیم.

متن لوح تقدیر معلم نمونه

“سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت، نه اندیشه ها را”

معلم گرانقدر، سرکار خانم

سپاس بیکران از خداوندی که گستره ملکوتی آموزش و پرورش را به حضور پریمن معلمانی فرهیخته متبرک ساخته است؛ معلمان گرانقدری که لحظه لحظه عمر گرانمایه خود را با تعهدی بی مانند در مسیر پرورش اندیشه، عمل و ایمان آینده سازان این مرز و بوم سرمایه گذاری کردند. رضایت معبود شایسته ترین پاداشی است که سزاوار سالها خدمات صادقانه شما در امر خطیر تعلیم و تربیت است.

بدین وسیله از خدمات صادقانه شما در سال های تعلیم و تربیت فرزندان این سرزمین تشکر می نماییم. آرزوی سلامت و تندرستی جنابعالی را از درگاه باری تعالی آرزومندیم.

معلم پرتلاش، جناب آقای

همکاری و تلاش خالصانه شما را در مسیر ارشاد این نسل سرافراز ارج می نهیم. صمیمانه سپاسگزاریم که در جهت آموزش راهی به سوی آینده فرزندان این سرزمین هت گماردید. این لوح به پاس تشکر و قدرانی از مشارکت و همدلی شما تقدیم می گردد.

آرزو داریم ذات پاک احدیت سایه شما خوبان را در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام حفظ کند.

گلستان جانتان همواره معطر و شاداب از لطف حق

معلم گرانقدر، اندیشمند فرهیخته جناب آقای

در سالروز شهادت معلم بزرگ انقلاب اسلامی، شهید مطهری، و به پاس تلاش و همت عالی شما در جهت انتقال ارزش ها ی علمی و فرهنگی این مرز و بوم، این لوح یادبود به شما تقدیم می گردد. از بارگاه حضرت حق موفقیت روزافزون شما را در مسیر سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستاریم.

معلم فرزانه، سرکار خانم

در تاریخ تربیت بشر، سیمای درخشان مربیانی برجسته چون ابراهیم، عیسی، محمد (ص)، فاطمه (س) و علی (ع) نقشی ابدی ساخته است؛ مربیانی که با پیکار مقدس خویش، حماسه هایی جاویدان در سازندگی انسان متعهد ایجاد کردند و با تزکیه و تعلیم نسل بشر، پرچم توحید را برافراشتند. امروز شما معلم گرامی ادامه دار این نهضت عظیم شده اید.

 در گرامیداشت روز معلم، این لوح یادبود به پاس تلاش و زحمات بی دریغ شما تقدیم محضر پربار و ماندگارتان می گردد.

سخن آخر

لوح تقدیر را می توان هدیه ای ارزشمند برای روز معلم تعریف کرد. بدین وسیله می توان ضمن اعلام تشکر، در دلگرمی و انگیزه تلاش های بعدی این قشر پرتلاش هم نقش مفید داشت. در قالب جملاتی زیبا و رسا می توان جذابیت این هدیه به یادماندنی را دو چندان کند.

 برای سفارش انواع لوح تقدیر و تندیس می توانید به گروه تولیدی ثامن تندیس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *