مدیران و صاحبان کسب و کارها باید برنامه ریزی ویژه ای جهت تشکر از همکاران یا کارمندان فعال در مجموعه داشته باشند. این  عملکرد ضمن ایجاد انگیزه در افراد می تواند در پیشبرد اهداف شرکت یا سارمان مدنظر نقش بسزایی ایفا کند. از سفارش ساخت تندیس گرفته تا لوح تقدیر، تابلو و … همگی می توانند به عنوان هدیه ای جهت تشکر مورد استفاده قرار گیرند. در این بین، شاید لوح تقدیری با یک متن ویژه هدیه ای بهتر برای تشکر باشد. متن لوح تقدیر از همکار با جملاتی درخشان و انگیزشی به بهترین شکل می تواند بیانگر ارزشمند نشان دادن فعالیت مثبت افراد باشد.

متن لوح تقدیر از همکار (کارمند نمونه)

به نان نامی دوست

همکار عزیز سرکار خانم

اکنون که به عنایات پرودگار، دوران مسئولیت و تعهد شما در سمت ….. به پایان رسیده است، بر خود واجب می دانیم تا از زحمات و تلاش های ارزنده و بی قفه شما تشکر کنیم. توفیق و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

مدیر سازمان تعاون روستایی

با یاد و نام او

سرکار خانم ….

بدینوسیله مراتب تقدیر خود را از تعهد و تخصص شما در سال های همکاری با این شرکت به جا می آوریم. همت شما در جهت ترقی و ابقای اهداف شرکت وصف ناشدنی است. از خدواند خواستاریم تا پویایی و پایایی را همراه شما در گام های بعدیتان قرار دهد.

مدیر کارخانه …

به نام ایزد منان

جناب آقای

خداوند را شاکریم که به همت شما بزرگوار، شرکت توانست در مسیر رشد و توسعه فناوری اطلاعات افتخاراتی ارزشمند کسب کند. بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از همدلی و مشارکت شما همکار گرامی در دستیابی به افتخارات این شرکت به عمل می آوریم. امید است که سالیان سال از تجربیات شما همکار عزیز بهره مند باشیم.

مدیر عامل شرکت …

به نام و یاد او

همکار عزیز سرکار خانم

در طول ده سال همکاری با شما، تلاش های موجدانه و بی وقفه شما را در دستیابی به اهداف مشترکمان شاهد بوده ایم. همراهی شما با این مجموع باعث افتخار است.

با آرزوی تندستی و فتح قله های موفقیت برای شما.

مدیر فرهنگسرای …

متن لوح تقدیر از همکار (فرهنگی و هنری)

همکار گرامی، خانم دکتر

خدمات و تلاش های صادقانه و بی شائبه شما را در طی 10 سال فعالیت تان در سمت رئیس دانشکده … ارج می نهیم. امید است در سال های آتی باز هم از تجربیات شما همکار گرامی بهره مند شویم. سلامت، سعادت و سربلندی را برای شما از ایزد منان خواستاریم.

با تشکر

مسئول آموزش مرکز بهداشت

به نام خدای زیبایی

دانش آموز عزیز خانم

تجربه بودن با شما در سال تحصیلی بر طراوت روحمان افزود. از بودن در کنار هم خاطره های شیرینی برای روزهای آتی ساختیم. موفقیت شما را در رشته … تبریک می گوییم. آرزو داریم تا لطف و رحمت ایزد منان همچنان یاریگر مراحل پیشرفت شما باشد.

مدیر مدرسه …

متن لوح تقدیر اداری

به نام خداوند سمیع و بصر

مدیریت محترم شرکت جناب آقای

با سلام

بدین وسیله از زحمات و تلاش های موجدانه شما در جهت پیشبرد اهداف شرکت مراتب تشکر را به جا می آوریم. از خداوند متعال، سلامت، دوام عزت و تداوم حضور شما را در دستیابی به اهداف عالی آتیه این مجموعه خواستاریم.

به نام پرودگار هستی

مدیر عامل محترم شرکت…

جناب آقای دکتر

تاریخ همواره مدیون زحمات زنان و مردانی است که در مقاطع مختلف، جان خود را در طبق اخلاص گذاردند تا عمیق ترین مفاهیم یعنی از خودگذشتگی، شهادت و فداکاری را برای نسل های آتی تعریف کنند.

این لوح تقدیر به پاس تقدیر از زحمات و تلاش های جنابعالی در اجرای طرح دیدار از خانواده های محترم ایثارگر اعطا می گردد. از درگاه حق تعالی توفیق روزافزون شما را در تداوم خدمت رسانی به خانواده های ایثارگر خواستاریم.

استاندار شهرستان …

به نام خدایی که خاک آفرید

همکار گرامی …..

تلاش خالصانه شما آینه وظیفه شناسی، دانایی و تعهد شماست. بذر تلاش و کوشش شما، نوید بخش آینده ای درخشان و پرنشاط خواهد بود.

به مناسبت روز کارمند بر خود واجب دانستیم تا از زحمات بی دریغ شما کمال تقدیر و تشکر را به جا آوریم. از درگاه حق تعالی، توفیق و سلامت شما را مسئلت داریم.

مدیر عامل اداره …

متن لوح تقدیر از همکار ورزشی

به نام خدای نیکو سرشت

خواهر بزرگوار سرکار خانم ….

مدریت محترم تربیت بدنی شهرستان…

پیشرفت شهر … وامدار تلاش های بی دریغ مسئولین دلسوزی است که تمام وقت در جهت تعالی و ارتقای این شهر قدم برداشتند و لحظه ای از پای ننشستند. به مدد تلاش های بی وقفه شما رشد و توسعه ورزش در شهر … در مدت زمانی کوتاه محقق شد.

 وظیفه خود می دانیم تا از عنایات و توجه شما در توسعه و اجرای پروژه های ورزشی قدردانی کنیم. سلامتی و موفقیت روزافزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر …

متن لوح تقدیر از همکار بازنشسته

همکار گرامی ….

بدین وسیله تلاش 30 ساله شما را در سنگر خدمت ارج می نهیم. از شما سپاسگزاریم که در کمال صداقت و درستکاری، در جهت تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نکردید و با توکل به درگاه ایزد منان و پذیرش غم و شادی، از جان و مال خود گذشتید و با کوله باری از تجربه سنگر خدمت را به دیگران سپردید.

شایسته است تا از زحمات بی شائبه و اهتمام ویژه جنابعالی در طول این مدت تشکر و قدردانی کنیم. از درگاه حق تعالی، توفیق روزافزون شما و خانواده گرامی تان را مسئلت داریم.

مدیر سازمان تامین اجتماعی

خواهر پرتلاش سرکار خانم مهندس

بازنشستگی فصلی نو از حیات و آغازی برای زندگی در سبکی جدید است. بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش های جنابتان در نظام بانکی کشور ابراز می نماییم. آرزو داریم دوران بازنشستگی از پرثمرترین مراحل زندگی تان باشد. امید داریم همچنان از تدابیر هوشمندانه و اقدامات مسئولانه شما در بخش های مختلف این مرز و بوم بهره مند شویم. سیادت و سعادت شما را از خداوند خواهانیم.

مدیریت سازمان …

متن لوح تقدیر ادبی

به نام خدای عشق

جناب آقای مهندس

چه باشکوهند آنانی که گره از کار خلق می گشایند و چه غرورآفرینند آنان که عمر خود را در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمت به خلق می گذرانند. رشد و توسعه شهرمان را مرهون تلاش های بی دریغ آنهایی می دانیم که برای آبادکردن ویرانی ها کمر همت بستند. این زمین بایر، دستان مهربان باغبانی می خواهد که از سر مهر بذر عشق و از خودگذشتگی بکارد.

بدین وسیله مراتب سپاس خود را از زحمات ارزشمند شما در حافظت از محیط زیست شهرمان به عمل می آوریم. از درگاه ایزد منان تداوم حضور و سلامت شما را مسئلت داریم.

مدیر عامل سازمان شهرداری …

به نام خدای بی همتا

جناب آقای

با سلام

بدون تردید فعالیت نظامند هرمجموعه ای در گرو تلاش خردمندانه فرد فرد مدیران و دست اندکاران آن است. اینک به پاس مساعدت و همراهی شما در پیشبرد اهداف توسعه صنعت دامپزشکی کشور، این لوح یادبود را به شما تقدیم می کنیم. از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون را مسئلت داریم.

مدیر عامل شرکت …

متن لوح تقدیر از همکار (مدیران نمونه)

با نام و یاد او

مدیر عامل محترم شرکت

سلام علیکم

تلاش و همت بی انتهای مدیریت و کارکنان این شرکت نقش مهمی در کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و پژوهش در سطح استان داشت. بدین وسیله به پاس زحمات ارزنده جنابعالی، مراتب تقدیر و تشکر خود  ا به عمل می آوریم. موفقیت روزافزون شما را در راه اعتلای صنعت کشور عزیزمان از خداوند خواستاریم.

به نام خدای سبحان

مدیر مجرب و متعهد جناب آقای

به شکرانه توفیق و به پاس همت بی دریغ جنابعالی در بخش مدیریت و اجرای بهینه امور، حسن خلق، خلاقیت، جدیت در امور، تعامل سازنده با کارکنان و درک بالا نسبت به مسائل راهبردی سازمان، این یادبود تقدیم حضور شما می گردد. امید است که باز هم از خلاقیت، صداقت و شجاعت بی انتهای جنابعالی در تعالی کشور عزیزمان برخوردار باشیم.

لوح تقدیر، نشانی از اهمیت و اعتبار فرد یا سازمان

لوح تقدیر شی ای ارزشمند جهت سپاس از زحمات اشخاصی است که خدمات ویژه ای برای سازمان یا شرکتی خاص انجام داده اند. متن لوح تقدیر با توجه نوع استفاده و مخاطبان نوشتارهای مختلفی دارد. متن لوح تقدیر از همکار، با متن یادبود برای مدیر، معلم، دانش آموز و … متفاوت است. در این مقاله سعی کردیم تا به برخی از مهم ترین متون برای تشکر از سمت های مختلف اشاره کنیم.

در هر کسب و کاری مشغول هستید می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود برای ثبت سفارش یا خرید لوح تقدیر، تندیس و تابلوهای نفیس به ثامن تندیس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *