از دیرباز تا کنون تقدیر و تشکر بابت همکاری و تلاش اطرافیان، امری پسندیده بوده است. امروزه سپاسگزاری از پرسنل یک مجموعه، با روش های مختلف از سفارش ساخت تندیس گرفته تا ارسال یک متن در قالب نامه اداری، استوری اینستاگرام، کپشن یک پست و حتی اس ام اس انجام می شود. گاه می توان متن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی را با اهدا لوح تقدیر، طی یک مراسم قدردانی عمومی و در حضور سایر همکاران، انجام داد! این کار هم باعث تشویق نیروها می شود، هم افراد دیگر را ترغیب به بهبود عملکرد می کند.

شاید در وهله اول نوشتن این متن های ادبی سخت به نظر برسد، اما طبق ضرب المثل معروف که معما چو حل گردد آسان شود، با دیدن چند نمونه از این متون، می توانید به راحتی یک متن تقدیرنامه عالی بنویسید. در این مقاله 10 متن تقدیر و تشکر از همکاری افراد را گرد آورده ایم تا شما بتوانید قدردانی خود را به زیباترین شکل ارائه دهید.

منتخب 10 متن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی

در ادامه 10 نمونه از متن های لوح تقدیر و یا نوشته هایی که برای ساخت تندیس استفاده می شود، آورده شده است، تا ذهن شما برای تدوین یک متن قدردانی عالی آماده گردد.

1. تقدیر از همکار

با سلام و احترام

سرکار خانم/ جناب آقای…..

تلاش های خالصانه و صادقانه شما، از تعهد، دانایی و وظیفه شناسی شما نشات می گیرد. باشد که نتیجه همت های روزافزونتان آینده ای عالی را برای خودتان و شرکت رقم بزند.

بدین وسیله از همکاری بی شائبه شما، بی نهایت تشکر و قدردانی بعمل می آید. امید است با تلاش های خالصانه تان در مسیر سربلندی و رسیدن به اوج گام برداریم.

مدیریت عامل

2. تشکر از کارمند

بسمه تعالی

جناب آقای/ سرکارخانم…….

با سلام

کارمند کامل کسی نیست که زود بیاید و دیر برود. او کسی است که با تمام وجود، خود را وقف کار می کند.

با این بهانه در صدد برآمدیم تا نهایت قدردانی خود را از کوشش های خالصانه شما در زمینه پیشبرد اهداف شرکت، به حضورتان اعلام کنیم.

                                                                                                                                                                      به امید فردایی بهتر و روشن تر

مدیریت شرکت

3. تقدیر و تشکر از مدیر تولید

بسمه تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

جناب آقای مهندس…..

با سلام

به جهت تقدیر و تشکر از خدمات شایسته جنابعالی، در زمینه تولید قطعات و ملزومات شرکت، این لوح تقدیر به شما اهدا می شود.

از درگاه خداوند متعال سلامتی و عزت روز افزون، در کنار تداوم حضور جنابعالی در جهت پیشبرد اهداف شرکت خواهانیم.

هیئت مدیره کارخانجات

4. قدردانی از مدیریت انفورماتیک

خدمت به مردم یک افتخار است (مقام معظم رهبری)

سرکار خانم…..

مدیریت محترم انفورماتیک مجتمع فنی تهران

بدین وسیله ناب ترین قدردانی و تشکر خود را برای تلاش های بی دریغ و خالصانه شما در جهت بهبود کمی و کیفی موسسه، به خدمت تان اعلام می داریم. شما تاثیر قابل توجهی در مسیر رشد تیم مجموعه داشتید؛ از کمک شما سپاسگزارم.

لذا از درگاه ایزد یکتا، سلامتی، عزت و تداوم حضور جنابعالی را در دستیابی به اهداف عالیه خواستاریم.

ریاست مجتمع فنی

5. متن لوح تقدیر از دکتر

بسم الله الرحمن الرحیم

ریشه همه خوبی ها در خاک قدردانی از آن ها نهفته است.

جناب آقای دکتر…..

مدیریت ……

با اهدای این لوح تقدیر، مراتب قدردانی از تلاش های مجدانه حضرتعالی در این مجموعه را ابراز نموده و از اهتمام خالصانه شما، کمال تشکر و تقدیر را می نماییم.

از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون، سلامت و سعادت برای شما خواهانیم.

6. تشکر از مدیریت

به نام یزدان پاک

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد                 به گیتی نام خود را جاودان کرد

جناب آقای/ سرکار خانم….

مدیریت محترم بخش آی تی

با سلام

خداوند بزرگ را شاکرم که یک سال دیگر با همت بی دریغ شما بزرگواران، شرکت ….. توانست رتبه ارزشمندی را در عرصه صنعت بدست آورد. اکنون در آستانه دهمین سالگرد تاسیس، امید است شرکت بتواند تحولی عظیم را در زمینه هوشمند سازی و خدمات بهتر در زمینه بین الملل ارائه دهد. بدون شک با همدلی و همکاری شما عزیزان، مجموعه می تواند اهداف و چشم انداز آینده خود را در این زمینه به ثمر رساند.

در پایان، مراتب تقدیر و تشکر خود را از همدلی و مشارکت شما همکار ارجمند در دستیابی به این مهم، ابراز داشته و کامیابی و سلامتی شما را از خداوند آرزومندیم.

مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره

7. تقدیر از مسئول اجرایی سمینار

فَضْلًا مِنْ رَبِّكَ ذلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيم (دخان 57)

اينها همه بخششى است از طرف پروردگارت، اين است همان كاميابى بزرگ!

سرکار خانم/ جناب آقای

مسئول اجرایی……

برگزاری افتخار آمیز و همراه با موفقیت سمینار دستیابی به ناممکن ها، حاصل همدلی و همکاری صمیمانه شما و تیم پرقدرتتان بود.

از حضور فعال و تلاش های بی شائبه شما و همکاران تلاشگرتان صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم.

مدیریت

8. قدردانی از وزیر

برادر ارجمند جناب آقای….

وزیر محترم….

تشکر و قدردانی خود را از بذل توجه برای رفع مشکل …. که توسط آن اداره انجام شد، اعلام می داریم. توجه جنابعالی به جزئیات در محل کار، شما را منحصر به فردتر می کند.

موفقیت روزافزون آن جناب را، در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان خواستاریم. با امید به این که همیشه توفیق، رفیق طریق سیادت، سلامت و سعادت شما باشد.

9. تقدیر و سپاسگزاری از مدیریت حراست

مدیریت محترم حراست دانشگاه

جناب آقای دکتر……

به پاس خدمات شایسته و افتخارآمیز شما که تنها نصیب مردان بی ادعا می شود، برگ سبزی نثار وظیفه شناسی و درایت و مدیریت شما خواهد شد، تا شاید ذره ای کوچک از دریای بی کران خدمات بی دریغ تان را تقدیر کرده باشیم.

امید است به یاری ایزد یکتا و در سایه پرتو نور حضرت بقیه الله الاعظم”عج” در مسیر خدمت به جامعه هر روز پر رنگ تر از گذشته قدم بردارید.

10. تقدیرنامه بازنشستگی

بسمه تعالی

همکار ارجمند: جناب آقای مهندس….

چه غرور آفرینند افرادی که در کمال درستکاری و صداقت، سال های عمر خود را صرف خدمت به خلق می کنند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند. اکنون به پاس سی سال خدمت صادقانه جنابعالی و به افتخار بازنشستگی شما، شایسته است تا بدین وسیله از زحمات تان در طول خدمت تشکر و قدردانی کنیم.

از درگاه خداوند منان توفیق روز افزونتان را مسئلت می داریم.

                                                                                                                                                                                  موفق و موید باشید

ریاست هیئت مدیره

کلام آخر

یک «متشکرم» ساده، می تواند کمک زیادی به ایجاد احساس ارزشمندی و قدردانی در کارکنان، همکاران و عوامل اجرایی کند و منجر به افزایش رضایت شغلی و انگیزه شود. گاهی چون نمی دانید چگونه قدردانی خود را منتقل کنید، یا توانایی یافتن کلمات مناسب را ندارید، از انجام آن منصرف می شوید. بدون شک آشنایی با انواع متن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی، می تواند به شما در انتخاب بهترین تقدیرنامه اداری کمک کند!

اگر به دنبال روشی خاص برای اظهار قدردانی از کارکنان و عوامل اجرایی هستید، می توانید انواع تندیس و لوح تقدیر را از مجموعه ثامن تندیس سفارش دهید. در این مقاله 10 نمونه از پیام های قدردانی رسمی و اداری برای شما ارائه شده است تا به وسیله آن بتوانید بهترین تقدیرنامه را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *