پیشرفت و موفقیت، هدف مهم هر شرکت یا مجموعه ای است که با تلاش و پشتکار پرسنل آن حاصل می شود. راه های متنوعی برای تقدیر از اعضاء فرهنگی جهت تقویت روحیه کاری آن ها وجود دارد. یکی از بهترین روش ها، اهدا انواع لوح تقدیر به کارمندان است. برای جذابیت هرچه بیشتر لوح سفارشی خود می توانید از انواع متن لوح تقدیر فرهنگی و هنری ارائه شده، ایده بگیرید. همچنین می توانید با استفاده از نقوش میناکاری و سنگ های مذهبی، دیزاین تقدیرنامه های خود را متفاوت تر کنید!

انواع نوشته تقدیرنامه فرهنگی و هنری

استفاده از متن های جذاب بر روی تقدیرنامه، احساس خوبی را به دریافت کننده های لوح تقدیر القا می کند. در ادامه به بهترین نمونه های متن لوح تقدیر فرهنگی و هنری می پردازیم.

  متن تقدیر از مدیر موسسه فرهنگی و هنری 

بسمه تعالی

دین و دنیای بشر و جسم و جان انسان، به برکت کتاب تامین و تغذیه می شود. مقام معظم رهبری

درود بر پیام آور اسلام و خاندان پاکش

فرهنگ، والاترین شاخص سنجش میزان بالندگی و فرزانگی یک ملت و مملکت است و این فرزانگی حاصل نمی شود مگر به کمک مطالعه و انس با کتاب. تحقق این امر مهم، رسالت اصلی صاحبان قلم و دست اندرکاران عرصه کتاب است که بستر ساز حرکت به قله کمال انسانیت می شود.

مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری ….

توانمندی های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه می باشد. از باری تعالی برای شما و علاقمندان به اعتلای فرهنگ و هنر میهن اسلامی خود، توفیقات روزافزون و بهره وری آرزومندم .

هنر دقیق ترین و رساترین وسیله انعکاس اندیشه ها و آرمان های شریف می باشد.

(مقام معظم رهبری)

رییس محترم اداره ….

جناب آقای / سرکار خانم ….

جای جای کشور عزیزمان ایران سرشار از استعدادها و ظرفیت های بی بدیل فرهنگی و هنری است، که نیازمند توجهات جدی در حوزه های مختلف است. توجه به اصل مهم فرهنگ، در راستای تحقق شعار عدالت فرهنگی و محرومیت زدایی در دولت مردمی در گام دوم انقلاب اسلامی است که می تواند به توسعه و بالندگی روز افزون فرهنگ و هنر این سرزمین هنر پرور منجر شود.

به پاس خدمات ارزشمند جناب عالی در پشتیبانی از فعالیت‌های هنری …. از شما صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نماییم. توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه پروردگار مسئلت داریم. امید است تلاش‌های خالصانه شما و همکاران محترمتان مورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد.

 جملات رسمی تقدیر و تشکر 

جناب آقای / سرکار خانم ….

با توجه به این که با هدف اعتلا و ارتقای فعالیت های اقتصادی و حفظ و تقویت سرمایه های عظیم و توانمند کشور عزیزمان اقدام نموده و با حضور خود موفقیت این همایش را تضمین نموده اید به رسم ادب این لوح سپاس تقدیم حضورتان می گردد.

امید است با تکیه بر گردهمایی هایی این چنین و حس خود اتکایی استقلال همه جانبه ی اقتصادی را برای این مرز و بوم پاک به ارمغان آورده و به سوی توسعه پایدار اقتصادی سوق دهیم.

ومن ا… توفیق

رئیس ….

برادر/ خواهر گرامی ….

اینک که با کوشش مستمر و استعانت از الطاف الهی مقام …. در مسابقات …. را کسب نموده اید، به پاس زحمات و تلاش های جنابعالی این لوح یادبود حضورتان تقدیم می گردد.

توفیق روز افزون شما را در پیشبرد فرهنگ غنی اسلامی از خداوند متعال خواستاریم.

مدیر ….

لا يَنبَغي لِمَن لم يَكُن عالِما أن يُعَدَّ سَعيدا

کسی که بهره ای از علم و دانش ندارد معنا ندارد که دیگران او را سعادتمند بدانند. امام محمد باقر(ع)

فرهنگی فرهیخته ….

باروری و بالندگی روز افزون فرهنگ و تمدن دیر پای ایران اسلامی، رهین مساعی دانشورانه و شورآفرین مردان و زنانی است که نهال برومند حکمت و فرزانگی را حیات و سرسبزی بخشیده و خورشیدوار از وجود گرامی خویش شمع ها افروخته اند تا روشنایی و بصیرت را ره آورد جویان طریق دانش و تحقیق سازند.

شرکت فعال و پرشور جنابعالی در مسابقه فرهنگی هنری …. در خور تقدیر و شایسته تحسین است. ضمن آرزوی توفیقات روز افزونتان در جهت تعالی نظام تعلیم و تربیت ایران اسلامی و همچنین تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) کسب رتبه …. در رشته …. را به شما تبریک می گوئیم.

نوشته های تقدیرنامه هنری

به نام خدا

هنرمند گرامی ….

احتراما

طی طریق در عالم هنر، ذکر ثنای حق است و زهی ذکر که از زبان بگذرد و به دست آید و گوشه ای از جمال مذکور را بر پرده ای نقش کند یا در پرده ای بنوازد و چشم ها و گوش ها را از فراموشی به ذکر آورد.

انجمن …. زحمات شما هنرمند عزیز را که با نبوغ سرشار به فراگیری هنر …. اهتمام ورزیده و تلاش های زاید الوصفی در اشاعه هنر فخیم به انجام رسانیده، ارج نهاده و امیدواریم همچنان شمع وجودتان در عرصه های مختلف زندگی تابنده و درخشان باشد.

توفیق قرین راهتان باد.

سرکار خانم / جناب آقای ….

با سلام و احترام

میهن اسلامی ایران، با تکیه روز افزون بر دانش و تلاش نخبگان مرحله نوینی از پیشرفت را در حوزه انجمن های علمی تجربه می نماید. برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، که استقلال و عزت خود را همگام با فرهنگ غنی اسلامی دستمایه حضوری قدرتمندانه در عرصه جهانی ساخته است، تکریم نخبگان و بزرگوارانی که در انجمن …. با تعهد، تدبیر و حسن نیت موجبات پیشرفت در حوزه هنر را فراهم آورده اند فاخر و ماندگار است.

لذا نظر به شایستگی و خدمات ارزنده آن انجمن بدین وسیله مراتب سپاس و تقدیر را از زحمات مستمر جنابعالی و سایر اعضای آن اعلام می دارد.

امید است در سایه توجهات ایزد منان و تلاش های موجود، طی سال های آتی نیز شاهد رشد و اعتلا بیشتر آن انجمن و پیشرفت روزافزون جامعه علمی کشور باشیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

«هنری که در خدمت حق، انسانیت و راستی و درستی قرار داشته باشد ارزش محسوب می‌ شود.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

سرکار خانم / جناب آقای ….

دانش آموز پایه …. آموزشگاه …. 

سلام عليکم
به لطف حق تعالی تابستان گرم را در سايه سخاوت دلهای مهربان بوديم و از دوستی ها و همدستی هايمان خاطره های شيرين ساختيم برای روزهای آينده.
تجربه بودن با شما طراوت روحمان را افزود و شميم شور و شعورتان فضاي اين کانون فرهنگی را آکنده ساخت. اينک مسرور از موفقيت شما در رشته …. آرزو مي کنيم دستی بالای تمامی دستها مدد کارت باشد. دلت مأمن مهر خدا، دستهايت درگاه دعا و چشمهايت گوهری پاک و پر بها باد.

موفقیت شما را در کسب رتبه …. رشته …. مسابقات فرهنگی و هنری در سال تحصیلی …. ارج نهاده و به پاس کوشش های به عمل آمده، این لوح یادبود اهدا می‌گردد.

امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و مؤید باشید.

کلام آخر، برای تقدیر از افراد فعال در حوزه فرهنگی چکار کنیم؟

برای قدردانی از زحمات افراد فعال در حوزه های فرهنگ و هنر، روش های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها، استفاده از نوشته های جذاب و رسمی است که بر روی لوح تقدیر های متنوع حکاکی شده اند. با تهیه متن لوح تقدیر فرهنگی و هنری و نگاشتن این جملات روی تقدیرنامه ها می توانید از تلاش پرسنل خود قدردانی کنید. اگر به دنبال جدیدترین طرح های لوح تقدیر با متن و حکاکی سفارشی هستید، می توانید به سایت ثامن تندیس، تولید کننده انواع تندیس، لوح، تابلو و … مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *