امروزه شرکت ها تمایل دارند، برند و محصولات خود را به همگان معرفی کنند. یکی از جذاب ترین راهکارها برای تبلیغ یک شرکت یا مجموعه، تهیه بهترین هدیه های تبلیغاتی می باشد. بر روی این کادوها، آرم و لوگو شرکت حکاکی می شود که کمک بسیاری برای معرفی برند یا محصولات به اطرافیان می کند. هدایای تبلیغاتی متنوعی در بازار موجود می باشند که می توان به انواع تندیس، سر رسید، تابلو های نفیس و خودکار اشاره کرد.

معرفی 15 هدیه تبلیغاتی برند و خلاق

اکثر شرکت ها، در فکر خرید هدایایی می باشند که ضمن تقدیم به عنوان هدیه به افراد، در معرفی و تبلیغ برندشان تاثیر به سزایی داشته باشد. در ادامه به معرفی بهترین هدیه های تبلیغاتی می پردازیم.

 1. ست مدیریتی
 2. تندیس
 3. تقویم
 4. ساعت دیواری نفیس
 5. صنایع دستی
 6. لوح های برجسته ملی و مذهبی
 7. شکلات تبلیغاتی
 8. تابلوهای نفیس
 9. فولدر و پوشه
 10. خودکار
 11. قلم نفیس
 12. سر رسید و سالنامه
 13. ماگ و لیوان
 14. ست اداری رومیزی
 15. فلش و مموری

تندیس، نمادی جذاب و هنری

تندیس، نمادی جذاب و هنری

یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی که به جهت تقدیر از افراد یا سازمان ها به کار می رود، تندیس می باشد. تندیس ها در انواع مختلفی تهیه می شوند که یک قسم آن، تندیس تبلیغاتی می باشد. تندیس تبلیغاتی، جزو یادبودهایی محسوب می شود که با هدف تبلیغات شرکت، ارگان یا سازمان خاصی تولید می شود. بر روی این گونه تندیس ها، لوگوی سازمان یا شرکت با خطی زیبا حکاکی می شود.

ساعت دیواری نفیس

ساعت دیواری نفیس، کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی

از بهترین هدایای تبلیغاتی ماندگار می توان به انواع ساعت دیواری نفیس اشاره کرد. این ساعت ها، در اشکال مختلفی نظیر ساعت معرق، تذهیب و ساعت نفیس قرآنی ساخته می شوند. شما می توانید این محصول را به عنوان هدیه به فرد موردنظر خود تقدیم کنید و در عین حال با نگاشتن نام شرکت، به تبلیغ و معرفی برند خود نیز بپردازید.

لوح های برجسته ملی و مذهبی

لوح های برجسته ملی و مذهبی

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص هستید، لوح های برجسته ملی و مذهبی بهترین گزینه می باشند. در قسمت فوقانی این لوح ها، نمادی از آثار تاریخی یا مذهبی قرار می گیرد و شما می توانید در قسمت زیرین به معرفی مجموعه موردنظر خود بپردازید. با خرید این محصول، با یک تیر دو نشان زده اید، زیرا هم خود را فردی با اصالت نمایان کرده اید و هم به تبلیغ شرکت خود پرداخته اید.

تابلوهای نفیس، هدایایی خاص و ارزشمند

تابلوهای نفیس، هدیه ای خاص و ارزشمند

تابلوهای نفیس، جزو بهترین هدیه های تبلیغاتی محسوب می شوند که در کنار ارزشمند بودن، ماندگار و همیشگی هستند. انواع متنوعی تابلو نفیس وجود دارد که شما می توانید برای معرفی برند خود خریداری کنید. از اقسام تابلوهای نفیس می توان به تابلو های مقبره امامان و نوشته های قرآنی اشاره کرد.

خودکار، کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی

خودکار، کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی

یکی از هدیه های قابل حمل و کاربردی، خودکار می باشد. این ابزار، عموما در اکثر جلسات و امور روزانه استفاده می شود. شما می توانید با حکاکی نام تجاری برند خود بر روی بدنه خودکار، در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

سر رسید و سالنامه

سر رسید و سالنامه، کالای تبلیغاتی مفید و موثر

شروع سال جدید، بهترین فرصت برای افرادی می باشد که در زمینه کارهای تبلیغاتی فعالیت می کنند. این افراد، با تولید انواع سر رسید و سالنامه، به کسب و کارهای خلاق در جهت معرفی برندشان کمک خواهند کرد. مدیران مجموعه ها، می توانند نام و لوگو خود را به مراکز تولید سر رسید یا سالنامه دهند، و به تعداد موردنظر سر رسید یا سالنامه دریافت نمایند.

ماگ و لیوان

ماگ و لیوان

از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان می توان به ماگ و لیوان اشاره کرد. شما می توانید با چاپ لوگو و برند خود بر روی ماگ های تبلیغاتی، این امکان را برای مشتری فراهم کنید تا برند شما را چندین بار در روز مشاهده کنند.

ست اداری رومیزی، محصول تبلیغاتی لوکس

ست اداری رومیزی، محصول تبلیغاتی لوکس

 

اگر به دنبال بهترین ایده برای هدایای تبلیغاتی می باشید، ست اداری رومیزی انتخاب مناسبی می باشد. این محصول، شاید کمی هزینه بالایی داشته باشد اما از لحاظ تبلیغاتی، بسیار خوب عمل می کند.

 سخن پایانی

امروزه مجموعه ها برای تبلیغ برند خود تمایل دارند، بهترین هدیه های تبلیغاتی را تهیه کنند. بر روی این هدایا، آرم و لوگو شرکت مورد نظر حکاکی شده و برای معرفی به افراد مختلف اهدا می شود. کادوهای تبلیغاتی متنوعی در بازار عرضه می شود که می توان به تندیس، تقویم، سر رسید، خودکار و تابلوهای نفیس اشاره کرد. اگر به دنبال شرکتی هستید که در آن جدیدترین هدیه های تبلیغاتی تولید می شود، ثامن تندیس گزینه مناسبی می باشد. در این مجموعه، کادوهای تبلیغاتی متنوعی نظیر تندیس، لوح های برجسته ملی مذهبی و … تولید می شود که می توانید متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

سوالات متداول

کدام کادوها، جزو ماندگارترین هدایای تبلیغاتی می باشند؟

هدایای تبلیغاتی ارزشمند و ماندگار بسیاری وجود دارد که می توان به تندیس، تابلوهای نفیس و ساعت دیواری اشاره کرد.

از کادو های تبلیغاتی پرکاربرد، کدام هستند؟

خودکار و سر رسید، جزو هدایای پرکاربردی می باشند که افراد برای امور روزانه خود استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *