اکثر افراد پس از سال ها گذراندن عمر خود در محیط های کاری، به روز بازنشستگی نزدیک می شوند. با فرا رسیدن این روز ، خانواده و اطرافیان در فکر برگزاری جشنی می باشند تا خاطره ای به یادماندنی از آخرین روز کاری را برای او رقم بزنند. اگر شما هم در میان دوستان و خانواده خود فردی را می شناسید که در آستانه بازنشستگی می باشد، با خرید بهترین کادو برای جشن بازنشستگی می توانید او را شگفت زده کنید. هدیه های کاربردی و به یادماندنی بسیاری در بازار موجود هستند. ما به شما خرید هدایای ارزشمندی همچون تابلو نفیس، لوح های تقدیر، تخته نرد و جعبه ابزار را پیشنهاد می کنیم.

ایده‌های متفاوت خرید هدیه برای بازنشستگی

با بازنشسته شدن یکی از اعضای خانواده و تمام شدن سال های سخت تلاش و کوشش، اطرافیان به طور معمول در فکر خرید هدایایی برای فرد بازنشسته هستند. در ادامه لیستی از بهترین انواع کادو برای جشن بازنشستگی را خدمتتون معرفی می کنیم.

 1. لوح های برجسته ملی و مذهبی
 2. تندیس
 3. لوح تقدیر
 4. تابلو
 5. ساعت نفیس
 6. تخته نرد
 7. ست سررسید و خودکار
 8. جعبه ابزار
 9. کتاب
 10. باکس گل
 11. عطر
 12. ست کیف پول و کمربند

لوح برجسته ملی و مذهبی، هدیه ای نفیس و ماندگار

لوح های برجسته ملی و مذهبی، هدیه ای نفیس و ماندگار

اگر به دنبال خرید هدیه ای به یادماندنی و باارزش می باشید، به شما لوح های برجسته ملی و مذهبی را پیشنهاد می کنیم. بر روی این لوح ها، تصویر حرمین امامان یا مکان های تاریخی به صورت برجسته قرار دارند و شما می توانید در قسمت زیرین لوح ها، پیام شادباشی برای رسیدن فصل بازنشستگی به فرد موردنظر خود حکاکی کنید.

تندیس، نماد هنری فاخر

تندیس، نماد هنری فاخر

تندیس می تواند بهترین کادو برای فردی باشد که سال های تلاش و سخت کوشی را به پایان رسانیده و نوبت آن است که با هدیه ای نفیس از او تقدیر شود. شما می توانید متناسب با سمت شغلی فرد بازنشسته، تندیسی خریداری کنید که در ساخت آن از متریال های جذابی همچون ورق طلا، رزین پلیستر، کریستال و آکریلیک استفاده شده و بر روی آن با پیامی زیبا از او تقدیر کنید.

لوح تقدیر، بهترین هدیه برای همکار بازنشسته

لوح تقدیر، بهترین هدیه برای همکار بازنشسته

اگر وقت آن رسیده از همکار خود خداحافظی کنید ولی نمی دانید چه هدیه ای تهیه کرده که از زحمات او تشکر نمایید، لوح تقدیر می تواند بهترین کادو برای بازنشستگی باشد. امروزه با طراحی های متنوع و فوق العاده در ساخت لوح تقدیر، اکثر سازمان ها برای ستایش کارکنان خود از انواع لوح تقدیر نظیر لوح های معرق و مشبک، شیشه ای و کریستالی استفاده می کنند. شما می توانید نمونه های جذاب و متنوع لوح تقدیر را از شرکت ثامن تندیس تهیه کنید.

تابلو، کادویی مناسب برای خانم بازنشسته

تابلو، کادویی مناسب برای خانم بازنشسته

همانطور که می دانید، بانوان به لوازم دکوراتیو منزل علاقه بسیاری دارند. شما می توانید با خرید تابلوهای نفیس، یک بانوی بازنشسته را سوپرایز کنید. تابلوهای مختلفی به بازار عرضه می شوند که به وسیله هنر زیبای معرق کاری طراحی شده اند و آیات زیبای قرآن یا نام ائمه روی آن ها حکاکی می شوند.

ساعت نفیس، هدیه ای جذاب برای پدر و مادر بازنشسته

ساعت نفیس، هدیه ای جذاب برای پدر و مادر بازنشسته

بهترین انتخاب برای تقدیم به پدر یا مادری که به تازگی بازنشسته شده اند، ساعت می باشد. شما می توانید برای منزل آن ها ساعت دیواری نفیس تهیه کنید، یا از ساعت های متنوع شیک مچی برایشان خریداری نمایید. امروزه ساعت های دیواری زیبایی به بازار عرضه می شوند که می توان به ساعت های معرق و تذهیب اشاره کرد.

هدیه تولد برای یک مرد یا زن در سن بازنشستگی

شما می توانید با خرید هدیه برای تولد فردی که به سن بازنشستگی رسیده، هم تولد او را تبریک بگویید و هم فرا رسیدن بازنشستگی او را گرامی بدارید. در ادامه به انواع دیگر کادو برای جشن بازنشستگی می پردازیم.

تخته نرد، بهترین هدیه برای روزهای خانه نشینی

اکثر افراد به خصوص آقایان با رسیدن سن بازنشستگی، در فکر خرید سرگرمی می باشند که اوقات خود را با آن سپری کنند. تخته نرد می تواند بهترین انتخاب برای یک آقای بازنشسته باشد که به صورت گروهی با اطرافیان خود این سرگرمی سالم را انجام دهد.

کتاب، سرگرمی مناسب برای بازنشستگی

اگر فرد بازنشسته شما اهل مطالعه می باشد، کتاب می تواند بهترین سرگرمی برای او محسوب شود. زیرا اکثر افراد در دوره میان سالی و بازنشستگی، به یک سرگرمی نیاز دارند که اوقات فراغت خود را با آن سپری کنند. از جمله بهترین کتاب ها می توان به کتب اشعار بزرگان همچون بوستان و گلستان سعدی، دیوان حافظ و مثنوی مولانا اشاره کرد.

جعبه ابزار، هدیه کاربردی برای آقایان بازنشسته

جعبه ابزار، یکی از بهترین انواع کادو برای جشن بازنشستگی می باشد که آقایان را بسیار خوش حال می کند. آن ها می توانند در این دوران، با تعمیرات وسایل منزل خود را سرگرم کنند. جعبه های ابزار به طور معمول چند کاره می باشند و کاربرد بسیاری در تعمیر وسایل منزل دارند.

کلام آخر، بهترین هدیه برای جشن بازنشستگی!

اگر یکی از همکاران یا اعضای خانواده شما در آستانه بازنشستگی می باشد، با خرید هدیه ای ارزشمند و به یاد ماندنی می توانید طعم تلخ خداحافظی را به کام او شیرین کنید. هدیه های نفیس و ماندگاری به بازار عرضه می شوند که از بهترین انواع کادو برای جشن بازنشستگی می توان به تخته نرد، کتاب، تندیس های هنری و لوح های برجسته ملی و مذهبی اشاره کرد. شما می توانید جذاب ترین و متفاوت ترین هدیه ها را از مجموعه ثامن تندیس تهیه کنید. در این شرکت انواع لوح تقدیر، تندیس، لوح های برجسته و … تولید می شوند که می توانید متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

سوالات متداول

برای فردی که به تازگی بازنشسته شده چه کادویی تهیه کنم؟

تابلوهای هنری، تخته نرد، تندیس های نفیس و کتاب می تواند بهترین هدیه ها برای یک فرد بازنشسته باشد.

کدام هدایا، برای خانم بازنشسته مناسب می باشند؟

شما می توانید با خرید هدایای باارزشی همچون ساعت، تابلو و کتاب یک خانم بازنشسته را خوشحال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *