ورزشکاران در جامعه، بی نظیر ترین افراد در تلاش و کوشش می باشند. این قهرمانان، در پرتو لطف الهی و در زیر سایه تربیت مربیان دلسوز توانسه اند، پیروزی های های شگرفی را کسب کنند. مسئولان و مدیرانی که در حوزه های مختلف ورزشی در حال فعالیت می باشند، به پاس قهرمانی این بزرگواران، مراسم هایی را برگزار می کنند. مسئولان در این جشن ها با اهدا لوح تقدیر، که با انواع مختلف متن لوح تقدیر ورزشی، در حوزه های مختلفی نظیر فوتبال، کشتی، والیبال و … نوشته شده، از ورزشکاران قدردانی می کنند.

متن لوح تقدیر ورزشی فوتسال

نوشته لوح تقدیر رشته ورزشی فوتسال

پروردگارا، اعضا و اندام مرا در طریق خدمت به خودت نیرومند گردان و اعصاب و افکارم را بر عزم و استواری محکم فرما.

امام علی(ع)

برادر ارجمندم، جناب آقای …

کسب نتایج ارزشمند و چشم گیر تیم ملی فوتسال نوجوانان و راه یابی بزرگ مردان آینده ساز فوتسال ایران، باعث مباهات جامعه ورزشی کشور و ملت غیور ایران اسلامی شد. اینجانب این دستاورد ارزشمند را، مرهون حسن تدبیر و حمایت دولت و مجموعه وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال و مدیریت خوب و خردمندانه جنابعالی دانسته و با اهدا این لوح؛ صمیمانه ترین مراتب تقدیر و سپاس خود را اعلام می داریم. امیدوارم استمرار فعالیت راهبردی فدراسیون فوتسال، مجموعه مربیان سخت کوش و دلسوز کشور و انگیزه و شور و اشتیاق حاکم بر ورزشکاران تیم ملی و کادر فنی، آینده ای پر افتخارتر را برای ورزش ایران عزیز رقم بزند و شادی مردم سربلند کشورمان را فراهم آورد.

متن لوح تقدیر ورزشی رشته والیبال

بکن ورزش به هنگام جوانی                                             مده از کف جوانی رایگانی

تن و جان را ز ورزش تقویت کن                                      که تا فائق شوی بر ناتوانی

جناب آقای / سرکار خانم …

اکنون که با استعانت از درگاه خداوند متعال، در زیر سایه آموزش و پرورش مربیان دلسوز و تلاش و کوشش خود، در سال … مقام … رشته والیبال را در مسابقات قهرمانی … استان … احراز نموده اید، به دریافت این حکم نایل می شوید. امید است با یاری جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از یک جوان ورزشکار با ایمان باشید.

اداره ورزش و جوانان …

╚═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╝

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروز کسی است که با زیبایی امید، آینده را بیاراید.

برادر عزیزم جناب آقای …

قهرمانی افتخارآمیز و امیدآفرین شما را در مسابقات قهرمانی والیبال … و کسب جواز حضور در رقابت‌های جهانی، موجب مسرت و مباهات آحاد مردم ورزش دوست کشورمان شد. اینجانب از همه مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی والیبال نوجوانان، صمیمانه قدردانی می‌کنم و درخشش ارزشمند شما را، به ملت شریف ایران و جامعه ی ورزشی کشور تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال تداوم پیروزی را خواستارم.

نوشته لوح تقدیر قهرمانی رشته فوتبال

طوبی لمن احسن الی العباد و تزود للمعاد

خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد. امام علی(ع)

جناب آقای / سرکار خانم …

سلام علیکم

توفیق خدمت به مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت. به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند، به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند، بدون اجر و پاداش نخواهد ماند. بدینوسیله لازم می دانم از زحمات بی شائبه و موثری که در امر خدمت رسانی در ورزش استان … دارید تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمائیم.

رئیس کمیته فوتبال …

╚═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╝

امام سجاد (ع) در رساله حقوق می فرمایند:

بدن تو بر تو حقی دارد؛ حق آنست که آن را سالم، قدرتمند و مقاوم در برابر شداید و سختی ها و در کمال نشاط نگه داری.

جناب آقای / سرکار خانم …
قهرمانی مقتدرانه شما در تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران، مایه مباهات، سربلندی، شادی و شعف همه ایرانیان به ویژه جامعه ورزش دوست و ورزشکاران شد. اطمینان دارم این پیروزی، مقدمه‌ای برای حضور مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه‌های ورزشی خواهد شد.

متن لوح تقدیر ورزشی رشته کشتی

یکی طفل برگیرد از رخش، بند                                                         نیاید به صد رستم اندر کمند

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای …
درخشش تاریخی و ماندگار کشتی گیری شما و کسب عنوان نایب قهرمانی با … مدال طلا و … مدال برنز در مسابقات کشتی قهرمانی جهان، شعف و شادمانی ملت عزیز ایران را دوچندان کرد. این حضور مقتدرانه و امید بخش، نشانه ای دیگر بر گام ‏های بلند ملتی پویا و توانمند، بر فتح قله‏ های افتخار و شایستگی جوانان لایق و سرزنده این مرز و بوم بود و جایگاه واقعی قهرمانان باغیرت کشورمان را در جهان، به نمایش گذاشت. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دست اندرکاران و مربیان پرتلاش تیم ملی کشتی، همت والای شما کشتی گیر عزیز کشور را می ستایم و از درگاه خداوند متعال برای ملت قهرمان پرور ایران در تمامی میادین ورزشی، عزت و سربلندی مسالت دارم.

متن لوح تقدیر رشته دوچرخه سواری

متن لوح تقدیر ورزشی

من زمین خوردن هایم را نمی‌شمارم. وقتی شمارش را آغاز می‌کنم که آن‌ها به من صدمه بزنند. محمد علی کلی

جناب آقای …

سلام علیکم

بر مرزهای فرهنگ ورزش این سرزمین، همواره ردپای انسان هایی است که زندگی را با عشق به پروردگار و همت و تلاش خلاصه نموده اند و بدون شک دست یافتن به آرمان های والای ورزشی در کشور، جز با مساعدت و همدلی و همکاری دلسوزان ورزش میسر نخواهد شد. حال که توانسته ایم با حمایت جنابعالی، دستاوردهای مطلوب و موفقیت های تحسین برانگیزی در ورزش دو چرخه سواری ارائه نمائیم، بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود و اعضای هیات را اعلام و آرزومندیم در سایه لطف پروردگار، همواره پیروز و سربلند باشید.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان …

برای سفارش لوح تقدیر دیواری که در تصویر مشاهده می کنید، می توانید به سایت ثامن تندیس مراجعه نمایید.

متن لوح تقدیر ورزشی شنا

تن زنده والا به ور زندگی است                                                           که ور زندگی مایه زندگی است

      به ورزش گرای و سرافراز باش                                                             که فرجام سستی، سرافکندگی است

برادر بزرگوار، جناب آقای …

اینجانب موفقیت شما را در تیم ملی شنای کشورمان، که با تلاش و کوشش عالمانه و شجاعانه و با اتکاء صرف به توانمندی مربیان داخلی به دست آمد، به همه مربیان و دست اندرکاران فدراسیون پرتلاش شنا و به خصوص به شما ورزشکار عزیزی که در این دوره از مسابقات بهترین بوده اید و نیز به ملت سرافراز و بلندآوازه ایران تبریک می گویم .

چگونه لوح تقدیر ورزشی سفارش بدم؟

لوح تقدیر ورزشی پایه دار

در صورتی که متن لوح تقدیر ورزشی خود را انتخاب نموده اید، به راحتی می توانید آن را به تعداد دلخواه، طراحی کنید. سایت ثامن تندیس این امکان را دارد تا در صورت نیاز، لوح مورد نظر شما را برای تقدیر و قدردانی پیاده سازی نماید.

نمونه های این لوح برای تجلیل از ورزشکاران در المپیاد ورزشی و سایر مسابقات قابل سفارش هستند. همچنین لوح تقدیر مدیریتی برای همایش و سمینارهای تربیت بدنی، در انواع رومیزی، پایه دار و دیواری موجود می باشد.

کلام آخر

یکی از اقشار مهم در جامعه، ورزشکاران می باشند. این پهلوانان، با تلاش مضاعف خود در همه عرصه های ورزشی درخشیده اند و باعث افتخار کشور خود می شوند. اکثر مدیران ورزشی با برگزاری مراسم های با شکوهی، قهرمانی پهلوانان این مرز و بوم را جشن می گیرند. آن ها در این مناسبت ها، از انواع متن لوح تقدیر ورزشی در حوزه های مختلف فوتبال، والیبال و … تهیه و به پهلوانان تقدیم می کنند. اگر به دنبال جدیدترین نمونه لوح تقدیر ورزشی می باشید، به سایت ثامن تندیس مراجعه کنید. در این سایت انواع مختلف لوح تقدیر، تقدیرنامه، تابلوهای نفیس و … وجود دارد که می توانید بر حسب نیاز خود خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *