نوشته های تقدیر و تشکر مختلفی وجود دارد که ادارات و سازمان ها جهت قدردانی از زحمات کارکنان خود به کار می برند. یکی از روش های استفاده از این متن ها، حکاکی نوشته های جذاب روی اقسام لوح تقدیر می باشد. با نگاشتن انواع متن لوح تقدیر اداری با خط های زیبایی نظیر نستعلیق، تقدیرنامه ای متفاوت برای پرسنل خود تهیه کنید.

آشنایی با نمونه های متن لوح سپاس اداری

اکثر لوح تقدیرهای اداری، با نوشته های متنوعی که حاوی جملات ادبی بزرگان می باشد، نگاشته می شوند. این جملات، شامل متن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی  یک شرکت می باشد. در ادامه به جدیدترین نمونه های متن لوح تقدیر اداری می پردازیم.

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                 به گیتی نام خود را جاودان کرد

جناب آقای / سرکارخانم ….

کارمند برجسته و فرهیخته

با سلام و احترام

تلاش های جنابعالی در جهت ارتقا سطح علمی و تربیت دانش آموزان متعهد در رشته …. موجب آگاهی بالاتر آنان با مفاهیم علمی جدید و کاربردی گردیده است که به کارگیری و استفاده از آن ها در اصلاح، بهبود و توسعه فرهنگ سازمانی کمک شایانی می نماید. لذا بدینوسیله با اهدا این لوح سپاس از جنابعالی تقدیر و تشکر می گردد. امید است در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت باشید.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

همکار ارجمند

جناب آقای / سرکار خانم ….

جایگاه فرخنده علم و معرفت که رشد و بالندگی جان های مشتاق را سبب می شود و ساقه های تشنه تعلیم و تربیت را سیراب می کند گرانقدر و ارزشمند است. امید است شما همکار محترم کماکان در خدمت به این جایگاه مقدس در امر آموزش و پرورش فرزندان این مرز و بوم موفق باشید. وظیفه خود می دانم از زحمات حضرتعالی تقدیر و تشکر نمایم و دوام توفیقتان را از خداوند متعال خواهانم.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد. دکتر علی شریعتی

جناب آقای / سرکار خانم ….

با سلام؛

 تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. بدینوسیله با اهدای این لوح مراتب قدردانی و سپاس خود را از بذل تلاش های مجدانه جنابعالی و همکاری خالصانه با مجموعه …. ابراز نموده و از زحمات و مساعی بی شائبه شما تشکر می نماییم و از درگاه ایزد منان توفیق و روزگاری خوش همراه با سعادت برای شما آرزومندیم.

و من ا… توفیق

مدیر ….

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

آغاز سخن یاد خدا باید کرد   خود را به امید او رها باید کرد

ای با تو شروع کارها زیباتر   آغازسخن تورا صدا باید کرد

همکار محترم ….

سلام علیکم

بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف … در محیط کار تقدیم می دارم. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است. درود بر همت بلندتان، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

معاون ….

 

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

ماهیت کار کارمند خدمت است. مقام معظم رهبری

جناب آقای / سرکار خانم ….

 به رسم یاد بود و به پای قدردانی از شما کارمند مسئول و وظیفه شناس که تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانت داری، رازداری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزش های دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید این لوح را به شما اهدا می کنیم.

اطمینان کامل داریم با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام به ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید.

مدیر …

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

متن تقدیر از کارمند نمونه

بسمه تعالی

جناب آقای / سرکارخانم ….

شکوه ایثار خاموش شما را که در رویش های مکرر آدمی و در گستره ی تاریخ مکتوب بشریت بهاره چون نگینی زرین درخشیده است به تصویر آورد، آنچه از به جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه و کوشش خالصانه شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تجلیل نماییم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنیم.

★☆★☆★☆​★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

به نام گشاینده کارها                ز نامش شود سهل دشوارها

جناب آقای / سرکار خانم ….

کارمند اداره ….

با سلام؛

بدینوسیله از اهتمام و تلاش های جنابعالی به عنوان …. تشکر و قدردانی می نمایم. امید است این خدمات ارزشمند منجر به یافتن موثرترین راه …. ایفا نموده و مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

انشالله در پرتو الطاف الهی و عنایات و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت هدایت های حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شاهد توفیق روزافزون حضرتعالی در راستای خدمت بیشتر به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

کلام آخر، چگونه می توانم از کارمندان خود قدردانی کنم؟

یکی از راه های قدردانی از زحمات کارمندان، استفاده از نوشته های تقدیر و تشکر می باشد. شما می توانید با حکاکی انواع متن لوح تقدیر اداری بر روی تقدیرنامه های جذابی نظیر لوح سپاس طلاکوب، چرمی و …. از پرسنل خود قدردانی کنید. لوح تقدیر در اقسام گوناگون پایه دار و دیواری وجود دارد. اگر به دنبال جدیدترین انواع لوح تقدیر می باشید، به سایت سایت ثامن تندیس مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید علاوه بر لوح سپاس، محصولات مختلفی مانند ساعت دیواری، تابلو و …. را برای کارمندان خود تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *